bugün

karnındakini hak etmeyen kadındır.

(bkz: risk budur)
eğerki boşanmak için tek bir neden göster deseler hiç çekinmeden gösterilebilecek hadise.
birazcık çaba göstermesi ve bebeğini düşünmesi gereken kadındır. hem böylelikle kendi de sigara illetinden kurtulabilir. en iyisi planlı bir hamilelik ise eğer hamile kalmadan önce sigarayı bırakmaktır.
Daha doğmadan kendi bedeninden , canından , ruhundan olan bir canlının hayatına kastetmektir bu . Bencilliktir. Düşüncesizliktir. Anne sevgisi , merhameti gibi kavramlarla tamamen zıt düşen bir eylemdir.
Sigaranın çocuğu için zararlı olduğunu bilen, fakat bağımlılığından vazgeçemeyen kadındır. çocuğundan daha çok sigaraya değer veren bir insandır. Düşüncesiz bir annedir.
Anneliğin anlamını anlamayan bir yaratıktan başka birşey değildir.
karnindaki çocugunu dahi düsünmeden fosur fosur sigara içen kadindir. zevktir onun için sigara içmek. sigara içenler hemen savunmali kendisini, yalniz birakilmamalidir. allah düsmanima bile hamileyken sigara içirtmesin. tiiffss.
karnındaki bebeğini dumanaltı yapan düşünme özürlü insancık.
ileride formati seven* cocuklar dogurmus olacak olan kadindir.

edit: yalnis anlasildiysam affola, ben baslik acan arkadasa degil formata zarar verenlere ithafen soyledim bunu.
normalde sigarayı yer gibi içtiği için hamielikte kendine dur diyemeyen düşüncesiz kadındır.
benim bi öğretmenim vardı kadın 2 hamileliğinde de soba gibiydi. Allah tan çocuklarda bi şey çıkmadı.
ama bunun garantisi yok. yapmayın çocuklarınıza bunu.
bebişini düşün, yumuk yumuk elleri olucak, yapma bunu.
bebek doğmadan tiryaki olacaktır. tabi pek sağlıklı bir durum değil.
karnındaki bebeğin belki sakat doğmasına neden olabilecek hareketi yapan annedir.
Bir annenin yapmaması, sonucu Çok ciddi ağır olabilecek, beyinsizce yapılan bir hareket.
bebeği etkilemez, sonuçta yenmiyor.
Günde 2 tane içmesinin zararlı olduğunu düşünmüyorum. Sokakta pis egzoz dumanlarını içine çekmesinden daha az zararlı olmalı.
annesi de o karnındayken sigara içmiş kadındır. gereksizdir.
bencilliğin en kutsal halidir.
Hamile degilken sigara icen insandan farki yoktur.
çocuğuna en büyük hatayı, en büyük zararı yapan kadındır. sırf annesi yüzünden büyüyünce bir sürü hastalığa sahip olur.
Pisliğin tekidir.

Fahişeden anne olur bundan yine olmaz. Pislik.

Bır de hamileyken saçını boyatanlar var boyle. Kaç defa tanık oldum çocukları sakat doğdu, hasta doğdu.

Kimisi sigaraya para verir, hastahanede bile durmaz o lanet şeyi tüttürmek için. Bir de parası yokmuş gibi çocuğuna hastaneden ödünç elbise verirler...

Neler neler.

Annelik düşmüş mü size? Annelik kim siz kim allah aşkına.

Zıkkımım kökünü için.
Anne olmayı hak etmeyen kadındır. Evet.
gerizekalı bebek doğurma riski yüksek potansiyelli.
çocuk bilinci olmayan kadındır. çocuğunun canına kast etmesinin bir önemi yoktur ona göre.
doğurduğu çocugun teki ilkokulda sınıf arkadaşım olan kadın..

ne yazık ki biz lisedeyken hayatını kaybetti kızcağız. fiziksel olarak da zeka olarak da 8 yaşındaki çocuk kadardı hep.. allah rahmet eylesin, o anne sonrasında nasıl yaşadı bilmem.