bugün

askerliğin 6 altı aya indirilmesi gibi konular konuşulurken neden kadınlar da 6 altı ayda hamileliklerini tamamlamasınlar dediğim olaydır. sigara içen 6 ayda bir çocuk dünyaya getiriyor, peki içmeyen neden 9 ay hamile kalıyor. eşit işe eşit ücret, eşit süre!**
elbette desteklenesi bir fikirdir, madem bu çocuğun uzuvları, her bir şeyleri 6 ay gibi bi sürede husule gelebiliyor o halde bir annenin fazladan 3 ay 10 gün daha bebesine hamallık yapmasının gereği de tartışılabilir.
ya da,"biz sx istedik" de olabilir...
karnına vur züleyha.
vur karnına düşsün!
hamilelik süreleri:
deve 12 ay, fil 660 gün, zürafa 450 gün, fare 21 gün, insan 9 ay 10 gün. doğa yasasıdır, indirilmesi teklif dahi edilemez. kabul edenler? kabul etmeyenler? kabul edilmemiştir.
(bkz: erkeklerin de doğurması)
sanki bunu cem uzan vakti zamanıyla seçim propagandası yapmıştı.
(bkz: cem uzan vaatleri)
imdadınıza kemal kılıçdaroğlu yetişecek.
(bkz: şuku)
Bazı mankenlerin en çok kilo alınan döneme girmeden önce bebeğe karşı cebren ve hileylen uyguladıkları yöntemin adıdır.
evet sayın seyirciler, meclisten hamilelik süresinde indirime gidilmesi yönünde çıkan kararın hemen ardından anne adayları meydanlara akın etti. ben s for sabri, söz sende birand.
kılıçdaroğlunun yapmayacağı şey yoktur .
fırlama enflasyonuna sebep olacağı için, iyi bir fikir değildir.
el clasico del cemuzanni.*
siyasiler duyun bunları slogan budur..!
yeni bir vaat şekli. bu vaat hangi siyasetçi tarafından bana sunulursa oyum ona feda olsun. 6 ay diyor adam, 3 ay kârın var. yılda iki çocuğa tekabül eder. aralıksız çalışma olursa tabi.*
"yine de geldim dünyaya hiç zamanımda yok ki." sözleri [ (bkz: mor ve ötesi)] 6 ayda doğan çocuk için uygundur.
(bkz: bokunu çıkarmak)
(bkz: kürtaj)*