bugün

köpeklere gözdiken abazanlarla aynı ülkede yaşamak ne utanç verici bir durum.
erkekliğimden utandım.
yağlı kazığa oturtulup, üç gün üç gece yaşaması sağlanası bir mahlukattır.
tecavüz edilen köpekten daha köpek, daha hayvan kişidir.
hamile köpeğe tecavüz eden insan sa, köpek ne oluyor?
sadece mantıktan yoksun zeka farkına sahip insanların yapabileceği durum.
ameliyatla beyni alınarak hadım edilmesi gereken varlıktır.
köpek mi hayvan yoksa bu şerefsiz mi hayvan diye sorulması gerekir.

cevap veriyorum=şerefsiz olan.
tecavüz değildir. kabahatler kanununa uygun olarak para cezası verilmelidir. neticede hukuk devletiyiz gençler.
kanunu ben değiştirdim ordan biliyorum.
güldüm ama sinirden.
Kişilik kargaşası içerisinde olan insan doğanın düzenine uymayarak ve insan olmanın gereklerini unutarak gerçekleştirdiği insan dışı bir olay.
bütün olanlara rağmen elini kolunu sallayarak dolanan ne olduğu belirsiz yaratıktır.
(bkz: beyne tecavüz eden haber ve programlar)
(bkz: sapıklıkta sınır tanımayanlar)
insan mı ?
(bkz: köpeğe tecavüz eden insan)
(bkz: hayvana tecavüz eden insan)
(bkz: tecavüz eden insan)

insan değildir. köpeğin hamile olması ya da köpek olması iğrençliği ne katlar ne azaltır.
hamile köpeğe tecavüz eden insan kesinlikle manyak bir insandır. yaşaması gereksizdir. bir insan bu kadar mı abaza olur. köpekle ilişkiye girecek kadar, iğrenç ve midesiz şerefsiz bir insansın. senin gibi insanlar yüzünden türkiye dünyalara rezil oluyor. döl israfı gerzek adam.
hamile köpeğe tecavüz eden tanımlanamayan cisim.
şişme köpek hediye edilecek insan görünümlü hayvan.
ağır ve ileri derecede psikolojik sorunları olan derhal icabına bakılması gereken oluşumdur.
Canım sen insan demişsin ama bu bildiğin ........ .
köpeğin hamileliğinin vurgulanması hayli ilginç. hayvanlarla birlikte olacak kadar hayvanlaşmış birinden hamile olmayan bir hayvan arama kriteri edinmesini beklemek işin daha da ilginç kısmı. ''hayvanlarla birlikte olun ama hamile olmamasına dikkat edin'' mesajını verecekler utanmasalar demek isterdim.ama resmen mesaj bu.
o insan hamile köpeğe tecavüz etmişse ayıptır,hamile olmayan köpeğe tecavüz ederse normaldir.

edit: içimde kalacak sölemezsem bari damacanaya tecavüz et ibne.
insandır(!) yaşadığı her saniye işkence çeksin, en acı şekilde gebersin istiyorum. allah belasını versin.
ancak bir kürt kadar insandır.
köpeklerinde ona tecavüz etmesini umduğum insan.
güncel Önemli Başlıklar