bugün

iç Anadolu'da kartlar yeniden dağıtılıyor.
O bölgede teber veya çingene olarak bilinen ailelerin yedüğü nanelerdir. Duyar kasıcılar yine iş başında. Şerefsizliğin, namussuzluğun memleketi olmaz. Bunu iyice sokun kafanıza.
insanlarda iyice garip oldu ya nereye gidiyoruz acaba.
Artık hiç bir şeye şaşırmam diyen şahsımı şaşırtmış iğrenç mevzunun başrolündeki adamdır. Afedersiniz ama iyice yarraakk gibi oldu güzelim ülke, anasını siktiniz ahlaki bütün değerlerin.
Yiğit misafirperver Anadolu insanı ne yani gamze ortada mı kalsın.
görsel
Başımıza taş yağacak.
dna testleri havada uçuşuyor. aha, baba celal da değilmiş. len nooluyor.

anadoluda bir zamanlar.
Asçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa,sonra hep beraber.
Tengir sen neleri izliyon amk?
Ülkenin hali...
dev randevuda 3. perde.

gamze evli, ama kocası hapiste.
bu arada evli olan ama mali durumu iyi olan murat gamze'ye teklif ediyor. birlikte oluyorlar.
bu arada gamze'ye para veriyor, gamze'nin annesine para veriyor. hatta gamze'nin hapisteki kocasına para veriyor.
gamze'nin hapiste olan kardeşlerinin ziyaretine gamze ve annesini arabasıyla götürüyor.
görsel

ama gamze diyor ki "bu adam beni kaçırdı." hatta karısı yurdagül de yardım etti.
oysa ki gamze ve yurdagül'ün bir düğünde karşılıklı oynarken musmutlu fotoğrafları, videoları var.
görsel

düğünde göbek atan gamze'nin kocası hapiste bu arada.
kocası hapiste olan normal bir kadın böyle göbek atar mı?

bugünkü canlı yayına bağlanan bir komşu da gamze'nin kocasının çocuk istismarından ceza evine girdiğini söyledi.

şimdi ortada hapise girmiş gavat bir koca var.
karısı ortada kalıyor, murat denilen adam da bunun karısını alıyor kendine kuma yapıyor.
murat'ın karısı da duruma razı oluyor.

işte konunun kahramanı murat, aslında sürekli bu tip kadınlarla ilişki yaşıyor, mahalleyi resmen sıradan geçirmiş.

iç anadolu'da sıradan bir durum.
çomarlar utanır mı?
asla...çomarlara sorsan hepsi senden benden müslüman, ama sapıklık diz boyu...

not: inanamıyorum yahu. 3 kıtada at koşturmuş, fetihler yapmış, kurtuluş savaşı verip yunanı kovmuş bir millet bu olamaz. bunlar bizden olamaz, türk milletinin içinden böyleleri çıkamaz. eğer bunlar türkse ben türk değilim...allah belanızı versin, şunların alayını helikoptere koyup sınıra bırakmak lazım.
Gavatlık var, pezevenklik var, puştluk var, Orospuluk var.
Bugün de birileri adına utandık çok şükür
--spoiler--
Okurken utandım, seyretsem gömülürdüm.
--spoiler--
Üşenmemis izlemis.bunlari mi takip ediyorsun.

Hayır iyi cesaret bu devirde evlenmek.*
Anadolu düzlüklerinde isler kizisiyor.
Kimse yazmamış ben yazayım.

Hani biz marjinaldik?
Demek kaçıranın elinde kalıyor.
Vay be işe bak.
Bunları normalleştirmeye çalışan bu kanallar ve yapımcılar derhal soruşturulmalı.
Devlet bu olaylara el atmazsa( bilerek müsaade ediyorda olabilir) 20 yıl içinde turkiye de aile kavramı yok olacak.
izmir diye çok heyecanlanmistim ama Olay çorum çankiri dolaylarinda cereyan ediyor. Demek ki anadolu da gavat kaynıyor.
Ülkenin çivisi tam yerinden çıktı.
yine sapık bir ak çomar vakası. şaşırmadık.
buna da şükür

kurna veya zurna da yapabilirdi.
hani marjinal bizdik diye site açıcam, rekorları alt üst edicem bu haberlerle.
gerçek çomar bunları izleyendir..
An itibariyle ekran başında merakla bekliyorum.

Ne çıkacak altından acaba.
ön edit: ilişki yumağını tanıyalım.
görsel

1 numaralı kare: gamze'yi kaçırdığı iddia edilen evli torun torba sahibi adam.
2 numaralı kare: 1 numaralı karedeki adamın karısı (resmi nikahlı)
3 numaralı kare: beni kaçırdılar iddiasıyla programa gelen gamze ve kocası(kavat).
4 numaralı kare: gamze diğer adamla ilişki yaşarken katıldığı bir düğünde göbek atıyor.
-----------------------------------------

çomaristan'da sıradan bir olay.
görsel

az evvel esra erol'da çıktı, tam seyredemedim şoke oldum ama ayrıntıları buldum.

murat dinç denilen adam komşusu gamze hanım'a göz koyuyor, bunu karısına açıklıyor, karısı da okey diyor ve karısıyla birlikte komşu kadın gamze hanım'ı kaçırıyorlar.

bu arada kaçırılan gamze hanım evli ve hamile.

kaçıran adam diyor ki; "ben onu seviyorum" kaçıran adamın karısı da "ben raziyım" diyor. kaçırılan kadın ise durumdan şikayetçi, "beni zorla kaçırdılar" diyor ama aylarca kaçırıldığı evde yaşıyor.

evet, şimdi tanıtım geçti, birazdan canlı yayında yüzleşme olacak. çekirdeğimi aldım bekliyorum.
https://www.mynet.com/esr...ma-yapti-257911-mymagazin

edit: kadını kaçırdığı iddia edilen adam, "ben kadına başlık parası verdim, kendi rızasıyla geldi" diyor. kadının kocası da pişkin pişkin oturuyor. ortada bir kavatlık söz konusu.

edit2: kaçırma falan yok, kadın güle oynaya gitmiş beraber olmuş adamla, hatta düğünde göbek atarken videosu var.