bugün

Aklini kendine sakla amk bu iki kisinin arasinda bir durum olur ve karari iki kisi verir.
Toplum icinde cok yanlis islere yol acan durumdur.bu yüzden aptal hemcinslerime bir öğüt vermek istiyorum. Öğüt vereyim ki aptal aptal işler yapıp hata yapmayın. Evet beyler toplandiniz mi ?

Eger sevgiliniz sizden hamile kalırsa kendinizi evlenmek zorunda hissetmeyin. Çünkü değilsiniz. Size ne amk. Hangi devirde yaşiyorsumuz hangi cagdasiniz ? Magarada degilsiniz.istemediginiz cocuga baba olmak zorunda degilsiniz. Sevgiliniz sizle gönüllü mü birlikte oldu ? Evet. Prezervatif kullanmayacaginizi biliyor muydu ?evet. O halde sorumluluk onda. Kimse aglayip zirlamasın.

Sakın ha namustur töredir gibi sacmaliklara düsmeyin. Kizlar siz de kendinize saygiliysaniz namus gibi kadini alcaltici kavramlara sığınmayin.
ayrılırım banane olum kim bilir kimden. hamile kalan sevgili durumudur iyi günler.
bi ara beraber olduğum bir hatun adet dönemi gecikince sinirini benden çıkartmaya başladı. sürekli bi panik havası filan. ben de biraz rahatlatmak adına "ya tamam artık neyse ne, olursa olsun. gelir çeyreğimi takarım nedir yani?" dedim diye kızmıştı. neden kızdı hala anlamış değilim.
kimden ola ki sorusu insanın içini kemirir. sonuçta nikahsız olarak size bunları sunan kız, başkalarına da sunabilecek kadar rahattır.
güncel Önemli Başlıklar