1. 1.
    (bkz: annelik iç güdüsü)
    4 -2 ... konstruktor
  2. 2.
    çok tatlı.

hamile kadınların göbeklerini tutması
    2 -5 ... true
  3. 3.
    Annenin bir günlük bile hakkını ödeyemeyiz. Ayaklarının altını öperim onun.
    5 ... kale3112
  4. 4.
    amk hamile kalmanın neresi gösteriş. abartmayın. *
    3 -3 ... sigara icmiyorum
  5. 5.
    Tamamıyle hormonal olduğu düşünülen bir garip hareket. Şimdi ahkam kesmesin hamileler ama dışarıdan öyle itici öyle tuhaf görünüyor ki bu durum... ben ki hamileliği tüm kadınlara yakistiranim, ha bu göbek tutma isini bir türlü sevemedim.
    2 -1 ... seffafkirli
  6. 6.
    her insan yaşadığını bilir , hiç hissetmediği bir duygu ya da olay hakkında ahkam kesmemelidir. elini karnına götürmek annelik içgüdüsüdür. yavrusunu dış dünyadan korumak amaçlı. bu istemsiz bir hareket de olabilir. üstelik herkes doktor , mühendis şu ya da bu olacak diye bir kural yoktur. o anneliği seçmiştir. belki tek isteği iyi bir eş ve anne olmaktır.

edit; konu annenin elini göbeğine koyması değilmiydi. fotoğraf işine nereden geldi. her karnına elini götüren fotoğrafmı çekiyor. o o kişinin hatası. çocuğunu emzirmeyen yada evladıyla gösteriş yapan kişiler zaten anneliğin farkında bile değil.
    7 -1 ... as179 fa
  7. 7.
    erkeğinin bebeğine bişey olmasın die tutuyodur her anne biricik minik yavrusunu tutar.
    1 -1 ... muzseven
  8. 8.
    Saçma olan durumdur. Hamile kalan instagrama koşuyor artık. Millet ne ile dikkat çekeceğini şaşırdı. Doğunca da bebeğin her şeklini her halinin resmini atıyorlar çocuk instagrama açıyor resmen gözlerini.
    Edit: Yukarda da saçma sapan duyar kasan olmuş. He aynen aynen korumak için yapıyorlar, özellikle fotoğraf çekinirken koruma ihtiyacı duyuyorlar herhalde. Ehe.
    1 -2 ... keyfinizinkahyasi
  9. 9.
    herkeste bir davranış uzmanı kesilmiş bu ülkede.. ister göbeğini tutar ister götünü tutar size giren çıkan ne onu anlamıyorum.. enteresan.
    5 -3 ... pembeseker
  10. 10.
    Çok güzel bir görüntüdür, hamilelere ayrı bir sempatim vardır.
    1 -1 ... motherist