bugün

ingiltere'deki bir müslümandır. 24 yaşında ikinci çocuğuna 6 haftalık hamile romanyalı bir kadın ailesi için para kazanması gerektiği için hayat kadınlığı yapıyormuş. daha sonra 21 yaşındaki müslüman bu kadını bıçaklayarak öldürmüş. bir de arkadaş kendisinin çok yakışıklı olduğunu ve hayat kadınlarına ihtiyacı olmadığını hakime anlatmış falan filan. tipe bakın yakışıklılığına siz karar verin. ha bu arada unutmadan,

(bkz: gerçek islam bu değil)

http://www.dailymail.co.u...-working-near-mosque.html
Yakisikliligindan sual olunmaz. Tipki tum diger muslumankar gibi suratina nur fiskirtmislar adeta!
yabanci haber sitesinde muslumanligi ozellikle belirtilen adam. cok ilginc ya.
Musluman degildir. Hatta insan degildir. Hayvan bunu zaten yapmaz.
dünya neden müslümanları terörist biliyoru açıklar niteliktedir.
hem kendi kendini allahu ekberle katledenlerin hemde böyle bir tipe munasır başka bir din yok.
Bir müslümanın yapmaması gereken davranıştır.

(bkz: insanının cehenneme gitme hakkı)
gercekligine inanilmayan haberlerdir. muslumanligi kirletmeye, eziklik oldugunu dusundurmeye calisiyorlar. bugun bi film izledim zencileri araplar ölduruyor amerikan askerleri de kurtarmaya calisiyor ya bi git allah askina bundan 100-150 yil oncesine kadar siyahileri hayvanat bahcesinde sergiliyordun neyin kafasini yasiyosun? izleyince ben utandim sozluk.. sinema filmleri ornegin 2012 izlemissinizdir amerikanlar ingilizler ucakla kaciyor muslumanlar torbalari kafasinda ustu basi kir icinde yuruyerek kacarken ölüyor. turk filmlerinde bile basortulu olan hep hizmetci. bize bunu asilamaya calisiyorlar. neyse ya nerden nereye geldim..
ölse toprak bile kabul etmeyecek bir tiptir. zavallıdır.
islamı çok yanlış anlamış bireydir. cebrail peygamber taif'te taşlandıktan sonra onun yanına gidip istersen onları bu iki dağın arasına kapatalım dediğinde, peygamber bunu reddetmiştir. islam anlayışı budur, hamile bir hanımı öldürmek değil.