bugün

ilim irfan sahibi olmak isteyen kadındır. kocayı buldum, çocuğu aldım kucağıma dizi izleyip göt büyütürüm dememiştir.
Modernlikle alakası yoktur, Malum evli de olabilir.

Doğruyu yapan kızdır, iki gün sonra adam boynuzları taktıgında sokakta kalma korkusuyla çenesini kapatmak zorunda kalmaz.
çocukta yaparım kariyerde diyen kızlarımızın, çocuğu yapıp kariyeride yapma yolunda olduğunu ispat eden idealist ve elleir öpülesi hanım bacımızdır.
kim ne derse desin o kızın hem artısı var ama sadece bir tane
hem eksisi var sayılamayacak kadar

artısı herkesin de belirttiği üzere okumak kariyer falan

eksisi evli olan kadının hem ev işi hem çocuk hem okul dersler oldukça yoğun tempolu hayat ayrıca erkek eş de ayrı bir yorgunluk sebebi yemeğin altını ısıtmaktan aciz adamların varlığını düşünürsek.

ayrıca o kadar bekar erkeğin içine karnı burnunda çıkmayı ben tartışmaya dahi açmıyorum .
ek olarak sen öğrencisin öğ-ren-ciiii ne demek sadece öğ-ren-ci demek
insan utanır hocalarından tasvip etmiyorum şahsen bir kadının karnı burnunda kampüste orda burda kafelerde fink atmasını .

edit: sözlüğün hamile hatunları eksiyi bastı iyi mi? ahah sorun değil eksiler ama sadece etik mi onu konuşalım please

hayır yani siz kendinizi o kadar bekar kız ve erkeğin içine yakıştırıyor musunuz ? çok merak ediyorum utanmıyor musunuz? anlamak gerçekten güç.

edit2 o eksiciler allah bilir erkektir ne de olsa erkeklerin fantezi dünyalarında nefes alsın mantığı olduğu için çift nefes alan canlı onlara cazip geliyordur.
arkadas sene 60 70 olsa anlarimda bu teknolojinin bilgiye ulasip kendini gelistermenin bu kadar kolay oldugu bi donemde.. hamile olmayi hala ayip bisey olarak gorup kisinin normal hayatina devam etmemesi gerektigini dusunen insanlarin olmasina sasip kaliyom..
Hamile kaldı diye eğitimini yarıda kesmediği için tebrik edilmesi gereken delikanlı kızdır.arkadaş çevresi belliyse sorun olmayacak kızdır.
Evlidir.
(bkz: kız değildir artık)
Çocuk da yaparım kariyer de sözünün canlı kanıtı olabilir.