1. 1.
  Hindistanda yaşanmış bir olaydır, insanlığın geldiği son noktayı gösteriyor.

  Kaynak: https://m.haberler.com/ha...-meyveyi-13291071-haberi/
  8 -1 ... usengecesek
 2. 2.
  "Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar."
  13 -1 ... starlordd
 3. 3.
  şu corona virüs keşke hiç bitmese, insanların büyük çoğunluğu yok olsa diye gizliden gizliye düşünmedim değil. insanız; besin zincirinin en tepesindeyiz diye dünyaya hakim olacağız anlamına gelmez bu. bugün coronayı yeneriz ama yarın öyle bir şey çıkar ki en güçlü ekonomiler, silahlar ve bilim bile çaresiz kalır. umarım.
  9 ... otostopcuyafisildayankamyoncu
 4. 4.
  böyle bir vahşetten zevk alacak kadar hasta ruhlu insanımsılara ne dense boş..
  Bu arada çevrenizde hayvanlara eziyet edildiğine yönelik duyum ve gözleminiz varsa direkt netten oradan buradan aktif şikayette bulunun, farkındalık yaratın çekinmeyin.
  Kınamakla olmuyor.
  3 ... sweetmandarine
 5. 5.
  insanlığın iflas ettiği iğrenç örneklerden biri daha.
  4 ... usualsuspects
 6. 6.
  uludağsözlük vizontele filmindeki kasaba gibi. gazeteler oraya bir kaç gün sonra geliyordu, buraya da sosyal medya konuları bir kaç gün sonra geliyor. hey maşallah.
  ... evet dominikte son durum 2 0
 7. 7.
  dümdüz değil, eziyet çektirip öldürmüş, üzerine psikopatça düşünmüş yani. patlayıcılı ananas yedirip öldürmek nedir? benim aklım birazcık bile almıyor.
  hayvanlara eziyet edenlerin normal insanlar olmadığını ve tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyorum. hatta tedavi edilmekle uğraşılmadan direk imha edilmeli.
  vahşi hayvanları uzak tutmak için kurulmuş diye de açıklama yapılmış; bu bir mazeret mi yani? vahşi hayvan olunca yapılan eylem mi normalleşiyor, patlayıcı ile acı çektirerek öldürmek nedir, iç organlarını patlatmak nedir ruh hastaları.
  koşup nehre gitmiş, acısı ayrı üzdü çaresizliği ayrı üzdü.
  4 ... mandayuvayapmissogutdalina
 8. 8.
  Bu insanoğlu neden bu kadar rezil ve şerefsiz oldu. Hayır o fil sana ne yapıyordu be pislik adam üstelik hamileydi. Dar mı ediyordu gününü ya da ne bileyim hayatını zindan mı ediyordu da bu gibi bir girişimde bulundun. Yemin ediyorum aynısı ona yapılmalı.
  10 ... kale3112
 9. 9.
  hamile fili barutlu ananasla öldürmek
  3 ... waiting around to die
 10. 10.
  hamile fili barutlu ananasla öldürmek
  3 -1 ... waiting around to die