bugün

Tv yada pc başında geçireceği boş zamanlarını eşinin ve çocuğunun sağlığına feda eden, anlayışlı kocadır.
halbuki hic is yaptirmamasi gerekir. turk erkeginin bunu yapmasi bile buyuk fedakarliktir.
Evliliğin, ömürlük bir dayanışma olduğunu sadece karısı hamileyken hatırlayan erkektir.
akp'li değildir.
alışmasın sonra da ister diyerek yardım etmeyen erkekten daha düşüncelidir.
karizmatik olmayan insani bir eylem.
mantıklı olanı yapan insan evladıdır, annesi tarafından sıçılmamış doğrulmuştur.
adamın dibidir.
insan evladıdır, seviyordur eşini.
empati yapabilen kocadır. hatta deneme ile de karısının halinden anlayandır . şöyleki :
karnına 7 kg. karpuz bağlayarak klozete oturacaktır. sıçabilirse yardım etmesindir. *
adamdır. eşine herşeyden önce saygı duyan nadide insandır.
has adamdır. adam gibi görünenlerden değildir.
ha bu arada kadın bu adamla evlendiği için bir başka zekidir.
hamilelik sürecinin sonunda normal haline dönecekse -ki büyük çoğunluk için geçerlidir bu- bir işe yaramayan kocadır.
adamdir. Ayrica benim kocamdir. hatta o yapiyor, ben izliyorum.
akıllı bir eştir.
adamdır adam ben olucam heleki son aylara gelmiş olucak o hamilelik elini sıcak suya bile kolay kolay sokmam karımın.
koca olduğu kadar adamdırda.
Aldatıyordur dikkat ve hedef şaşırtıyordur.
madem karnına çocuğu koyup hamile bırakıyorsun eşine hamile olduğu dönemlerde yardım etmek zorundasın... hatta gerekirse götünü bile yıkayacaksın. nolacak şimdi.
o dokuz aylık süreçte, eşinden kendisi için bir ömür feda etmesini isteyecek erkeğin taktiksel davranışıdır.
Benim ilerideki halimdir kendisi. hamile olmasına gerek de yok. insan kılıbık olmasın.
iyi insandır. her eve lazım.
Adam gibi adamdır. Düşünceli adamdır. Yardımlaşmayı seven karısını seven bir şnsandır. Çocuğu sağlıklı olsun diye karısına yardım eden insandır. Cennetliktir bu adam.
adamın dibidir.
eşinin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmaması gerekir.
ibnedir, toplumun temel değerlerini umursamayan dejenere bir yaşam formudur. ibne, totik filandır... *
güncel Önemli Başlıklar