1. 1.
  ülkemizin içine düştüğü sosyo ekonomik buhranın bir getirisi olarak psikolojik olarak normal olmayan hamile kadının hiç ar hicap duymadan sokaklarda salına salına dolaşması durumudur. oysa az birşey normal düşünebilse o da bilir karnı burnundayken sokakta dolaşmanın ayıp olduğunu. elalem niye bilsin ki senin malafatı dibine kadar aldığını? git otur evinde çocuğuna patik ör bedbaht! en hayırlısı o. valla bak.
  14 -116 ... dahili ve harici bedbaht
 2. 2.
  psikiyatrik tedavi alması gereken kişi önermesidir.Allah yardım etsin.
  29 -1 ... hemera01
 3. 3.
  (bkz: kişi kendinden bilir işi)
  5 -1 ... emmo
 4. 4.
  (bkz: çocuğu olan kadınların utanmadan sokakta dolaşması)
  5 ... barut osman
 5. 5.
  haklı doğru söylemdir.
  utanması kısmı hariç herşey doğrudur.
  burası türkiye burda o kadar çok psikopat maganda vb hayvan ırkından insancık varki o kadınazarar verebilecek. 2 3 hafta önce kadar bir hamile doktormuza hasta yakınları tekme atmıştı.böyle bir ülke burası işte o yüzden o insanı alıp korumak gerek
  7 -4 ... lneronl
 6. 6.
  hamile bir kadının sokakta neden utanarak dolaşsın. doktorlar bir hamile bayanın bol bol yürüyüş yapmasının tavsiye ediyorlar. bu insanın alışveriş gibi temel ihtiyaçlarını görmesi gerek hamileyim diyerek evde oturması mı lazım. bu bağnaz düşüncelerden insanların kurtulması lazımdır. ayıp bir iş yapmamıştır, ve gururla dolaşabilir. her insan hamile bir kadından dünyaya geldiğinden dolayı. bu işte utanılacak bir durum yoktur.
  19 -2 ... dedektif
 7. 7.
  uludağ sözlükte trollere ciddi ciddi laf anlatmaya çalışan yazarlar olduğunu bize gösteren başlıktır.
  5 ... siyah mont
 8. 8.
  ben ki, bildiğin manyağım; benim bile aklıma böylesi düşünceler düşmez. yazarın annesinden de utanmasının gerektiğini gösteren düşünce biçimidir. zira, bir zamanlar annen de seni ünyaya getirebilmek için. .... tövbe tövbe.
  9 ... sevgilim ben manyak oldum
 9. 9.
  evliliğin ilk aşamasında yetişkin aile bireyleri tarafından gerekli telkinleri almadığını gösterir. valla bak.
  4 -6 ... dahili ve harici bedbaht
 10. 10.
  (bkz: sen askerde çok dayak yersin)
  6 ... veltanivv