1. .
  başlık hamas militanının filistinlileri eve doldururken söyledikleri olacaktı, 50 karakter sınırına takıldım. hamas militanlarının, masum, habersiz filistinlileri, israil katliamı(!) için evlere doldururken söyledikleridir.

  - faruk! doldurdun mu şunları da sığınağa? tamam. silahla tehdit et, çıkmasınlar. birazdan bi saldırı olacakmış, istihbarat geldi. biz gidelim, bunlar ölsün de çocuklardan birini kapıp kameraya salla, küfret tamam mı? bak kaçmasınlar ama ha! hastanenin tepesine füze rampası yerleştirildi mi? tamam. hadi bakalım...

  (faruk ismi tamamen rastlantısal verilmiştir, adı faruk olan sözlük yazarları üstüne alınmasın lütfen.)
  8 -26 ... otep shamaya
 2. .
  bir yıldır bu sözlükteyim, çok saçma başlık gördüm, ama bu kadar içi boş, hiçbir amaca hizmet etmeyenine ilk kez rastlıyorum. atılırda, bu kadar desteksiz mi atılır güzel kardeşim ? hamas'ın öldürmesine ne gerek, siyonistler zaten çoluk çocuk katlediyor.
  2 -1 ... fidelio
 3. .
  durum sudur ki turkiye de pkk nin cocuklari one surdugunu bilen buna agizdolusu kufreden bizler, * hamasin ayni seyi yaptigini bildigimiz halde nedense bunlari hamasa yakistiramayip, kendimizi kandirmaya calisiyoruz..
  - baba,abdel el-vahimin cocuklaarina dikkat et, birinde panik atak var, digeride sagir, fosfor bombasi geldiginde farkinda olmadan disari cikarlar, sakin yardim etme, fostor ic organlarini iyice bi` yaksin, derisini iyice bir yuzsun, sonra hastaneye goturun, reklam gerekmekte..

  kendini yazan dipnot:bunlar kesinlikle hayal urunu sozlerdir, boyle birsey insanliga(!) karsi gelip igrenclesmekle aciklanabilir lakin bazi kisilerinde yaptiklari bilinen seylerdir..

  edit: hamas`in terorist eylemlerde gerceklestirdigini(!) kabul edemeyen yazarlara selam ola..
  3 -4 ... algoritmikuzaynalbanti
 4. .
  (bkz: cennete gideceksiniz)
  ve buna inanan pek cok filistinli yüzünden cikan bir savas sonucu israilin suclu olmasi...
  4 -8 ... denizdvs
 5. .
  doğru olabilecek sözlerdir. bir zamanlar benim atalarıma ihanet edenler kendi çocuklarına neden ihanet etmesin? ağlamanın da manası yok terörse bizden çok terörden çeken kimse yok. timsahlar sizi siee.
  5 -1 ... kotu kalpli ceyar
 6. .
  1500 insanı öldürten hamaslının gerçek yüzüdür. zavallı ve mazlum israil ordusu, hamaslı öldürecem derken sivilleri bombalamıştır. vah yavrularım benim, kıyamam.
  1 ... scipio
 7. .
  bir tarafı deniz diğer tarafları duvar olan, yaşadıkları evlerde sığınak denen bir korunağın bulunmadığı ve tepeden bomba yağan bir kentte, nereye gidebilir bu insanlar AQÇOcuuu? diye yazarın anlayabileceği şekilde cevaplanacak, göttten çıkan dilden çıkmayan bağsur sorunu olan bir cümle.
  2 -3 ... patlamamis misir
 8. .
  -saklanın çabuk şuraya birazdan orospu çocukları füze rampası vardı bahanesiyle sığınakları vuracaklar, belki burayı vurmazlar.
  3 -2 ... tu kaka bana
 9. .
  "ah israil ne güzel yapmış da, insan haklarını ve uluslararası hukuku çiğneyip gazze'de katliam yapmış" dedirtmeye çalışan mal tespiti.

  üç beş it, hasbelkader ellerinde olan küresel sermayenin gücüyle insanlığa savaş açsın, üç beş it de ama hamas yüzünden siviller de vuruldu, ama başka yerde olanlara neden bu kadar önem vermiyorsun gibi çarpıtmalarla yüzsüzce bunu savunsun.

  şımarıklıkları ve zulümleri ile yeniden hitler'i yaratmakta olan itlere tavsiyem, vicdanları kalmışsa üç beş kuruşluk bari yaptıklarının haklı olduğuna inandırmaya çalışmasınlar kendini ve başkalarını, materyal güçlerinin altındaki moral acizliğini bu kadar ortaya dökmesinler.

  ya şimdiye kadar yaptığın gibi bildiğini oku, sonra kainat da bildiğini okuyarak seni dengelesin.****

  ya da bilmediğini okumaya çalış ki, kainat sana okuman gerekeni versin.

  elbette vicdan sahibi yahudiler bu sitemin dışındadır.
  2 ... le phallus
 10. .
  teknik olarak doğru bir önermedir haması'ın insanların ölmesinde ön ayak olduğu gerçeği, fakat israil'in yaptığı insanlık dışı harekatı ikinci plana atmak ta yanlış olur.
  (bkz: topunun ak)
  -1 ... yes comment