1. 1.
  emperyalist batının oyununu oynayan türk'tür. adil olayım, hakkaniyetli davranayım derken aslında büyük bir oyunun içinde büyük devletlerin maşası olduğunun çoğu zaman farkında bile değildir.

  hamas kendi topraklarını savunmaktadır. bağımsızlık mücadelesi için savaşmaktadır. böyle bir gruba mensup insanlar terörist olamaz. toprağı için, bayrağı ve bağımsızlığı için ölen ve öldüren(mecbur kalmak şartıyla) bir insan benim gözümde kahramandır.

  bugün abd, ab ve israil için hamas terör örgütüdür.

  sözde medeni bu ülkelerin değirmenine su taşıyan türk, sözüm sana.

  1918'den sonra senin de toprakların işgal edilmedi mi? senin de dedelerin bu topraklar için ölmediler mi?
  kendi topraklarında hain ve terörist ilan edilmediler mi?
  haklarında ölüm fermanları yayınlanmadı mı?
  bağımsızlık hareketi bir isyan hareketi olarak gösterilmedi mi?
  işgal sanki çok doğal birşeymiş gibi davranılmadı mı?

  iyi düşünün. hamas terör örgütüdür demek kuvayı milliye terör örgütüdür demektir.
  Halid meşal teröristtir demek, mustafa kemal teröristtir demektir.

  iyi düşün dostum. bir daha düşün.
  hamas terörist midir, yoksa israil işgalci midir? işte bu sorunun cevabını kendi kafanda netleştir. sonra zaten doğru yolu bulacaksın.
  5 -10 ... mirnettin
 2. 2.
  yahudi 1000 yıl önce atalarının kovulduğu yere geri dönüp devlet kurmuşsa israil işgalciyse,
  türk atalarının ana yurdu bile olmayan bir coğrafyaya gelip devlet kurmuş türk de mi işgalci? batılılar ve yandaşı komşularımıza göre türk de işgalci.orta asyaya geri dönmeli.

  şehrin göbeğinde bomba patlatıp çocuk çocuk sivil öldüren her örgüt teröristtir. halkın oyuyla iktidar olmaları terörist olmadıkları anlamına gelmez. madem bağımsızlık savaşı veriyorlar askeri hedeflere saldırsınlar yiyorsa. hamas filistinlileri ve hizbullahı bölmek için kurulmuş CiA-MOSSAD güdümlü bir örgüttür.
  7 -3 ... mermer
 3. 3.
  Zamanında FKÖ oluşumunu tüm kalbiyle desteklemiş, şu dönemde de El-Fetih'i destekliyor olabilecek Türk'tür. Hamas'ı terör örgütü olarak görmek israil'i desteklemek anlamına gelmez. Ama siyasi ufku "sağcı mısın solcu musun" ile sınırlı olan kategorici zihniyet Gazze olayında da renkleri siyahtan ve beyazdan ibaret görmeye devam etmektedir. iyi düşündüm ki dostum, evet, israil faşist ve işgalci bir terörist devlettir, ancak Hamas da israil'in hem siyasi varlığına hem de halkına düşman bir terörist örgüttür. Sen de iyi düşün ki dostum Kuvayi Milliye Atina'ya ya da istanbul'a gidip sivil halkın yoğun olduğu meydanlarda intihar saldırıları yapmamıştır. Savaşmak ve barışmak işteş filllerdir; her iki tarafın ortak özneliğini gerektirirler.
  6 -1 ... pecos kid
 4. 4.
  (bkz: el yapımı silahla terörist olabilmek)
  3 -1 ... aagresifbayan
 5. 5.
  (bkz: bu memlekette göte göt denir)
  7 -4 ... kristin
 6. 6.
  teröre destek vermeyen, dogruyu söyleyen türkdür..
  5 -3 ... denizdvs
 7. 7.
  zamanında fko oluşumunu tüm kalbiyle desteklemiş, şu dönemde de el fetih i destekliyor olabilecek kişiyle alakası olmayan kişidir.

  zamanında el fetih,fko desteklenmiştir çünkü; israil siyonizmine ve dolayısıyla da ameriken emperyalizmine karşı direnen yegane güç bu örgütlerdi. o zamanlar filistin mücadelesini sekteye uğratmak için isaril'in kurduğu dinci örgütlenmeler henüz piyasada yoktu.

  şu an ise el fetih değil hamas ve fhkc destekleklenmektedir. çünkü; el fetih direnen çizgisini terk edip israil ile iş birliğine girip onlarca şehidini ve halkını satmıştır. her ne kadar isaril in eliyle kurulmuş olsada hamas, filistin de şu an için direnişin ve başeğmemenin odak noktasıdır. işte bu yüzden gerçek sosyalistler hamas'ı terörist örgüt olarak görmezler.
  ulusalcılarla, sosyalistleri birbirinden ayırmayan kuş beyinlilere duyrulur.
  3 -2 ... huznun isyan olsun
 8. 8.
  bunu demeyen türk hamas iyi yapmaktadır, filistinli çocukların ölmesi kötü, israillilerinki değildir diyen adamdır. hamasa terör örgütü diyen türk de yobazlar tarafından anlaşılmayan türktür. pkk'ya terör örgütü denmeyince ağlarlar aynı zamanda. bu da ayrı bir çelişkidir. terörün dini, dili, ırkı yoktur. hepsinin dolaylı dolaysız bütün destekçilerin -başları ezilmelidir-.
  3 -1 ... takino parmino
 9. 9.
  hiç bir mücadele çocukları ve sivil halkı öldürürken meşru olamaz diyen ve bunu ulusalcılık, gerçek sosyalizm, zirzop sosyalizm gibi bilmediği kılıflara uydurmaya çalışmayan Türk'tür.
  ... pecos kid
 10. 10.
  söyle yani; hamas, israil ve amerika tarafından kendi çıkarlarına hizmet etmesi ve fko'nun önünü kesmesi için kurulmuş ya da kurdurulmuş bir örgüttür. ancak zamanla hamas dallanıp budaklanarak ve de islam dünyasının tabanında artan anti amerikancı tutumla birlikte israil ve amerika'nın çıkarlarına ters düşmeye başlamıştır. tıpki el kaide gibi.

  şu an için ise durum tam tersine dönmüştür. el fetih, uzalaşmacı tavrıyla siyonizm ve emperyalizmin kucağına oturmuşken, hamas, fhkc ( çok fazla etkinliği olmasada ) ile birlikte filistin halkının bağımsızlığı için direnişin odak noktası haline gelmiştir. el fetih ve hamas arasında seçim sonrası yaşanan çatışmalar da uzalaşmacı tutumla ( el fetih ) direniş çizgisi ( hamas ) arasındaki çatışmalardır. el fetih lilerin üzerinde ele geçen isaril patentli silahlar olayına girmiyorum bile.
  1 -1 ... huznun isyan olsun