bugün

iki tarafta savaş suçu işlemiştir. son olayları başlatan filistin tarafıdır. bu savaşta türkiye hiç bir tarafta olmaması gerekiyor.
iç savaş çıkartmak isteyen, kamu mallarına zarar veren, binalara, sivillere havai fişek atanlar, askerlerimize taşla saldıran, 43 polisimizi yaralayan terör örgütlerine en ağır cezaların verilmesini diliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=wAFDI63yvNQ
Şimdi herkes israil sivilleri vuruyor diye ağlamaya başladı! Kim ne derse desin israil'in, Filistin'i yerle bir etmesi gerekiyor.
Bu teröristlerin sonuncusu ölene kadar savaş bitmemeli. Bu kansızlar tüm dünyanın başına bela.
az önce izledim resmen görüntüler cok net bildiğin korku filmi gibi. distopik. israilin bu adamları tespit edememiş olması bilinçli bir şekilde yapıldığını kanıtlar nitelikte. yani savaş için bahane gibi. klişe ama ameriganın oyunları ve istediği oldu şimdi filistinin içinden geçilecek. korkunç bir şey.
bu savaşı hamas başlatmamıştır. savaş çok önce başlamıştır. kendi ülkesinde mülteci haline getirilirken, etrafı tel örgülerle çevrilirken başlamıştır. israil askerleri sivilleri sebepsiz yere öldürürken balamıştır.
ha tamam o zaman, israil hastaneyi bombalayıp rahatlıkla 500 çocuğu öldürebilir.
Nerden tutsan elinde kalıyor…

Herkes gücü kadar kötü.

Hamas daha güçlü olsa 1 tane israilli bile yaşatmaz.

Din yasaklansın !
hamas teröristleri.
israil'in radikal dinci olmayan filistin örgütlerine karşı, saldırılarına meşruiyet kazandırmak için kendi besleyip büyüttüğü teröristler değil mi bunlar?
--spoiler--
ha tamam o zaman, israil hastaneyi bombalayıp rahatlıkla 500 çocuğu öldürebilir.
--spoiler--
Ayni soruyu baska sekilde sorayim.
O katil araplar sivil halki kalkan gibi kullanarak hastanede saklanirken sadece sivil halk var diye israil hicbirsey yapmadan oturup seyretmelimiydi sizce?
israil'in savaşla bir alakası olmayan bu görüntüleri propaganda aracı olarak kullanmasına şaşırmamak lazım.
sırf erdoğan filistin tarafında diye gözü dönüp israillilerin savunduğundan daha çok israili savunanları görüp ayırt etmek güzel oldu bizim için.

erdoğan yarın kalkıp dese ki israil'in yanındayız, bunlar toplanıp gazzeye cihada gider.
Tabi canim. Hırsızın hiç suçu yok.
Ulan yahudileri çoluk çocuk demeden katlediyorsun da, köpekten ne istedin be orospu çocuğu terörist. Yahudilerin yerinde olsam kısasa kısas yapardım. Sonuçta bunların dininde savaşta erkekler öldürülüp kadınlar cariye yapılıyor. O yüzden israil devleti bütün filistinli arap erkekleri öldürüp, kadınlarını da seks kölesi olarak kullanmalı. Hatta tamamen filistinli arap kadınlardan oluşan dev bir kerhane kurup tüm dünyadan ziyaretçi çağırabilirler. ilk uçakla atlar giderim türbanlı arap köle sikmek için.
iki tarafında ne kadar acımasız olduğunun kanıtı olan görüntülerdir, adamlar resmen katliam yapmışlar, yazıklar olsun insanlık gerçekten ölmüş.
insanlık dışı bir saldırı.
Filistin, birçok ülke tarafından devlet olarak tanınmıyor. Bu şekilde doğrudan terörist olarak kalmaya devam edeceği benziyorlar.
Eger kendilerini devlet olarak görüyorlarsa; Savas suçu işlemeyi de birakmalilar.
israil daha mı iyi?
En azından devlet olarak tanınan bir ülke. Terör (onların gözünden) Savas suçu işliyor diye, senin de Savas suçu işlemeni meşru kılmaz.

Hayat acimasizdir ama insanlar bu hayatı birbirlerine yaşanmaz hale getirenlerdir.
Bu Savaş değil, bu bir terör, bu bir insanlık suçu ve böyle insanlık suçlarını işledikleri zaman bu teröristler çatışma kıyımda dahili olmayan yapılara, din ve sağlık ile insani yardım vb kurumlarına sığınırlar.
Orada kendilerini kamufle eden bu insanlık düşmanlarının unuttukları şey başta yüz tanıma, güvenlik, yapay zeka tanımlama takip sistemlerinde Dünya'da 1 numara olan israil olduğu (bakınız: predator, Pegasus vb yazılımlar programlar) artık sisteme sizin eşgaliniz işlenmiş ise nereye giderseniz gidin elektrik internet bağlantısı olan her kamera bilgisayar cep telefonu sosyal medya aracı vb olan yapıda izinizi bulduğu an sizi hedef olarak etiketleyecek.

Çoğu sistemler israil'de otomatik tepkimeye ayarlanmış durumda. Başta dinleme takip olmak üzere (son saldırılar biliniyordu. Bilinmemesi imkansız. Tıpkı 11 Eylül, 15 temmuz gibi) hesap edilemeyen ise israil'in tepkime süresini uzatmak ve saldırıya profesyonel katillerin yanı sıra çapulcu hacı amca tipli yobazların da katılıp (giyim techizat açısından farkı görürsünüz. Sadece öldürmek değil de talan yağma yapanlar olması, ölüleri soymaları) bunlar da devreye girince israil için bulunmaz nimet olan bu baskın kontrollü kaos olmaktan çıktı bir trajediye döndü. Bir ara değinmek lazım. israil neden buna izin verdi?

Trajedi derken israil vatandaşı için değil, Filistinliler için trajedi oldu. Ölen her israil vatandaşı için 100 can almadan israil durmayacaktır. Güvenlik takip sistemine işlenen bu saldırganlar araçları yüzleri isterse BM ister Rusya ister ABD elçiliğinde işaretlensin orası vurulacak. Hastane okul kilise cami fırın sinagog fark etmez yerle bir edilecek. Artık her filistinli ve her Filistinlinin bulunduğu bir yer hedef. Ya Filistinliler içinde ki Hamas'ı temizler Hamas'a destek vermez ya da çocukları artık Gazze şeridinde anca ölü bedenleri yatar gelecek nesilleri olmaz.
görsel

Olayın özeti budur.

ilk sokakta katledilen, festivalde katledilenler neyse, bugün katledilenler aynıdır.

Dünya zaten kötü bir yer, önce götünde don var mı bir bakacaksın. Sonra zırzır ağlamayacaksın.

Ömrü hayatınızda benim kadar duygusal adama da rast gelmeniz mümkün olmamakla birlikte, şu ilk günkü terör benim topraklarımda olsa, karşımda melekler olsa melekleri öldürmek istemeyenin amına koyayım.

israil kalbimde.
israil'in milleti uyutmaya devam etmek için çekmiş olduğu bir film. Hamas güçleri yüzleri olabildiğince görünmeyecek şekilde geziyor. Hatta şehitlerimizin adını açıklamayın israil ailelerini bulup öldürüyor diye açıklama yaptılar.

Ayrıca olayları başlatan taraf hiçbir zaman filistin olmadı. israil işgalci terörist bir devlet, onlar için senin benim canımın bir önemi yok, kendilerinden olmayanı insan olarak bile görmüyorlar. filistinlilerin elinden tüm özgürlüğünü aldı. Sokakta yürüyen adamı keyfince öldürüyor. Sadece haber olmuyordu. Bu masallara anca kendiniz gibi mallar inanır.
israil denince benim aklıma gelenler.
(bkz: sabra ve şatilla)
(bkz: muhammed durra)
(bkz: hanzala)
(bkz: filistinli zehranın gözleri)
(bkz: fosfor bombası)
(bkz: ariel şaron)
görsel
Beni en çok güldüren de...
israil önceden bebek öldürdü, sivil öldürdü demeleri.
Yaptıkları vandalizm insanlık suçunun kaynağını israil olarak göstermelerine gerçekten de kahkahalarla gülüyorum.

Gülmenin nedenini anlayacak ne akıl ne de zeka sahibi bu insanlar.
Bunun için bu insanların Zeka seviyesine değer yargılarına inerek konuyu örnekleyerek anlatalım.
Yine kimseyi örnek almayalım ve kendimi örnekleyeyim, malum; bunlarda ki zeka akıl yetersiz olunca neyin eleştiri -övgü neyin hakaret-durum tasviri olduğunu anlayacak seviyede değiller.

Ben bir homofobik olsam ve binamın üst katına homoseksüel taşınsa, ben de kızıp binadan çık desem atmaya kalksam da başaramasam; ben de gidip kendimi ziktirmem mi lazım? Beni başka erkeklerin koynunda yakalasanız "bu ne thebiggraywolf, dağ gibi adamsın şimdi vurdura vurdura tepe gibi oldun. Hani sen homoseksüel düşmanıydın, delikanlıydın?" Deseniz çıkıp "homoseksüel komşum yüzünden, ama o'da kendini ziktiriyor" desem bana demez misiniz "oğlum senin götün kaşınmış, milleti bahane etme" diye.

Biraz ciddi olalım. Hamas vs ne adla anılırlar bilmem ama tüm dini yapılar (kendine Müslüman diyen) her zaman her eyleminde israil'i haklı çıkarmıştır.
Eğer istedikleri Filistin devleti olsaydı zaten Yaser Arafat kuracaktı ve bir imzaya kalmıştı.
Bu teröristler yüzünden Yahudilerin dostluğuna sırt çevirdik.
Bişey anlamadım olay ne orada.

Cs videosu gibi olmuş.
zalimi masum, katili haklı göstermeye yönelik propaganda amaçlı videolar zinciri. YouTube hani kanlı videoları yayınlamıyordu? noldu? dünya tepki verince katliamlarını haklı göstermek için kendi yasaklarını mı deldiler? o halde hani nerde filistini gazzeyi okulu hastaneyi sivilleri çocukları katlerderken bombalarken parçalanmış Filistinlilerin cesetlerini gösteren videolar? hani nerde? hani? yok. israil gazetecileri içeri bile sokmuyor. göremezsiniz. lübnan sınırında tartakladıkları TRT muhabirlerinin görüntülerine niye el koyuyorlar o zaman? amaç belli. katliama soykırıma meşruiyet kazandırmak. teknolojiyi kullanarak yapılan bir nevi algı operasyonu.

eski mit mensubu rahmetli mahir kaynak'ın bir sözü var der ki: "hiç bir terör örgütü devlet kuramaz, ortadoğudaki tüm örgütler israil'e hizmet eder. " ister adı islami hareket cephesi Hamas olsun, ister allahın yolu Hizbullah olsun. isterse Filistin kurtuluş örgütü fkö olsun. bu meselenin, adı Ahmet Mehmet, ama kendisi ateist olanlardan ne farkı var? yok. fkö lideri Yaser Arafat 1988 de israil'i resmen tanıdığı halde, israil arafatı ablukaya alarak öldürmedi mi? sırf Filistin'de bir devlet kurulmasın diye 2009 da bölgenin yarısını, batı şeria ramallah, el fetihe, diğer yarısını gazzeyi Hamas'a bırakan israil değil miydi? israildi. haması fonlayan, Arap birliğinden, katardan, Avrupa birliğinden 100 milyon dolarları Hamas militanlarının cebine akıtan Amerika israil ingiltere ab değil miydi? israil devlet törörü yapıp 1948 den beri 40.000 Filistinliyi katletmedi mi? el kadar toprağını kendisi kurduğu irgun ve Lehi terör örgütleriyle, terör ve yıldırma politikalarıyla sistematik bir biçimde Filistinlilerin topraklarını elinden alarak 100 katına çıkartmadı mı? israil gazzenin etrafına beton kalın duvarlar örmedi mi? sürekli filistini işgal edip senelerdir ambargo altında süründürmedi mi? filistinlileri Hamas'a katılmaya zorlayan ve terörize eden israil değil mi? bunları yapmadı mı? Filistin hamasla mı israil'i yenecek? filistini iran'a çalışan Hamas mı kurtaracak? iran kaç sefer vurmuş ki israili? iranın derdi fitne çıkartıp hesap kapatmak. bunu da başardılar işte zaten. neymiş? hastaneyi Hamas vurmuş. biden öyle demiyor mu? sonra da dönüp israil'in arkasındayız demiyor mu? diyor. adeta yangını körüklemiyor mu? bu bir uyutma politikası değil mi? anglosakson bunu kasıtlı yapıyor. direk hedef olsa karşısında birleşecekler çünkü. bir yanda iran diğer yanda israil, diğer tarafta Filistin, beri tarafta lübnan ürdün mısır ve diğerleri, hepsiyle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamıyor mu? oynuyor. çünkü çıkarları bu yönde. batı insan hakları ve demokrasi yalanıyla kandan beslenmiyor mu? ölen israilliler insan da Filistinliler hayvan mı? yoksa onlar insan değil mi? batıya gelince insan hakları demokrasi var da söz konusu ortadoğu olunca niye birleşmiş milletler suspus oluyor? hani nerde BM kararları? yoksa bunlar israil'i koruyup kollamak, arka çıkmak, yardım ve yataklık etmek için mi varlar? bir zamanlar osmanlıyı parçalayan, ardından sevri de önümüze koyan aynı bu herifler değil miydi, daha 100 sene geçti, ne çabuk unuttunuz? sahi biz her yıl cumhuriyet bayramında neyi kutluyoruz? maksat eğlence olsun, vur patlasın çal oynasın öyle mi?

aynı şekilde israil bizim ülkemizde bunları yapsaydı ne yapardınız? sorarım size..! o israil'i haklı bulanlar hadi cevap verin. neden o zaman ingiliz fransız italyan mandası altına girmedikte yunanı denize döktük? kurtuluş savaşını niye yaptık? o kan kusturduğumuz Yunan ingilizin köpeği değil miydi? israil de amerikanın piçi değil mi? Amerika orospu, israil de orospu çocuğu değil mi? düşman bizim ülkemizi de yakıp yıkarken neden savaştık? sevri kabul etseydik ya, niye esareti kabul etmedik? niye teslim olmadık? Anadolu'yu işgal ettikleri halde atatürkün marifetiyle neden yeni bir devlet kurduk? kuvayı milli olarak niye kalmadık? yada artık hiç bir fonksiyonu kalmayan ve aciz kalan, düşmana teslim olan osmanlıyı niye devam ettirmedik? ya başımızda devletimiz olmasaydı halimiz nice olurdu? hadi söyleyin, ne fark var? yok. o halde niye bu çifte standart? Gazze'de bombalanan, eşi çocukları, kardeşleri annesi babası ölen siz olsaydınız yine israil'i haklı bulacak mıydınız? yoksa yukarıdaki gerçekleri görüp zalim israilin, ortadoğunun kalbine saplanmış bir hançer gibi, ingiliz eliyle vücuda sırınga edilen bir kanser mikrobu gibi olduğunu mu söylerdiniz? o zaman böyle rahat konuşamazdınız emin olun.

zannetmeyin ki israil türkiyeyi vurmayacak. Filistinlilere bunu yapan israil zannetmeyin ki bize bunun aynısını yapmayacak. vadedilmiş topraklar fırat ile Nil arası. tepemize bomba yağdırıp binlerce insanımızı katlettiğinde mi aklınız başınıza gelecek? öyle ya Akdeniz Amerikan gemileriyle doluyken gözünüz hala açılmıyorsa, yapacak çok bir şey yok. yaşayın hayatınızı günlük rutininde, nasıl olsa o bombalar bizim tepemize düşmüyor. henüz...!?!...

canlı uçak gemileri de nasıl olsa komplo teorisi ya, Suriye parçalanmadı ya, ırakda kürdistan kurulmadı ya, YPG/PKK eliyle her gün şehit vermiyoruz ya, ırak ve Suriye kürt bölgesi ardından doğu ve güneydoğu Anadolu bizden kopartılıp birleştirilip büyük kürdistan kurulmayacak ya, deliyiz ya biz, hayal görüyoruz, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, gürcistandaki amerikan üsleri de sanal bilgisayar oyunu zaten. demi, tabi.

bıçak kemiğe dayanınca anlarsınız ne olduğunu, çok kulak asmayın böyle şeylere, fazla kafayı yormayın, amik ovasında cesetleri görünce nasıl olsa uyanacaksınız. uyuyun şimdi. rahatınızı bozmayın. keyfinizi kaçırmayın, canınızı sıkmayın yok yere. Amerika israil batı aşık size, kara kaşınıza, kara gözünüze. haykırın israil haklı diye. ama;

dünya herşeyi görüyor, herkes bu dolmaları yutmuyor. BM YouTube vs eliyle istediği kadar propaganda yapsınlar, onlar zalimler, onlar kan dökücüler, bozguncular, fitne ve şer odakları. Allah biliyor kimin ne olduğunu hangi tezgahı kurduğunu, kimin zalim kimin mazlum olduğunu. o işini bilir. o hesap görenlerin en hayırlısıdır. mazlumların ahı yerde kalmaz. fitne ayaklarına dolanır, bu ateş gün gelir hem zalimleri hemde onlara çalışan hainleri yakar ve yok eder. Allah büyüktür. güvenme gücüne bugünkü üstünlüğüne, keser döner sap döner gün gelir hesap döner...