1. 1.
  türkiyenin lehinemi aleyhinemi olduğu belli olmayan ziyaret...
  ... pink floyd
 2. 2.
  kaldıkları otelin evime sadece 100 metre mesafede olduğunu öğrendiğimde birkaç gün arkadaşımda kalmaya karar verdiğim tırsıtıcı olay..
  1 ... thoth
 3. 3.
  kıbrıs sorununu çözemezken kktc yi tanımaan adamları davet ederek ne denli ilerigörüşlü bir iktidara sahip olduğumuzu gösteren olaydır.
  ... disco inferno
 4. 4.
  rte nin nabza gore serbet vermek istemesi. bir yandan ab ye girme yolunda dev adimlar atmis bir kahraman rolunu oynarken * ote yandan kendisini basa gecirenlerin beklentilerini karsilamaya calistiginda ortaya cikan vahim manzara.
  ... dramtatatam
 5. 5.
  israil'in soylevlerinin celistigi olaydir. biz apoyla gorusseydik neler hissederdiniz diye mesaj gonderdiler. abdullah ocalan'ı doguda okadar guclendiren kimdi acaba diye bizimde onlara sormamız gerekmez miydi?
  rte'nin yine kavgayi ayirmaya calisanin daha cok dayak yemesi durumuna duseceginin gostergesi.*
  ... cell-im
 6. 6.
  türkiyenin dünya siyasetinde etkisiz olmasına yakınanların nedense rahatsız oldukları ziyaret. benden iyi diyenler var o zaman buyurun

  http://www.yenisafak.com.tr/abayramoglu.html
  -1 ... registerlater
 7. 7.
  rte hükümetinin yine eline yüzüne bulastırdığı gelisimdir. zira halid mesal inde demecinden anlasıldığı üzere bu ziyaret devlet değil hükümet nezdinde gerceklesmistir. fakat halid mesal in vip den girip kargo kapısından cıkması utanctır.

  hamas bugün secimle isbasına gelmis bir partidir ve desteklenmelidir.

  (bkz: bir direnis ekolu olarak hamas)
  ... sosyoklon
 8. 8.
  tayyib hazretleri için pek de hayra alamet olmayacak olaydır.
  1 -1 ... bl