1. ?.
  her türlü platformda sıkça görebileceğiniz insan türüdür. bu tür insanlar, türkiye'nin imajını yerle bir etmek, teröre destek veren bir halk görüntüsü oluşturmak için çalışırlar.

  türkiye'de okulları olmayan gariplerere yardım edelim deyince susarlar...
  ayağında ayakkabısı olmayan çocuklarımıza yardım edelim deyince susarlar...
  vatanımıza ağaç dikelim denince susarlar...
  okul yapalım deyince susarlar...
  vergi verelim deyince susarlar...

  ama filistin'e gelince 63 milyon dolar çıkarıp verirler.
  yazıktır, ne diyelim.
  hamas'ın ne kadar parası olduğunu bilseniz, üzülürdünüz. bütün bunları geçelim, zaten saldırıların tek sorumlusunun, ülkesini ve insanlarını sevmeyen hamas olduğu açıktır.

  sen git bok varmış adamlara füze at, sonra da israil bizi dövdü de. gerçi terör örgütleri, zihinde bitmediği sürece yaşamaya devam ederler, yani diyeceğim onlara bir şey olmaz... ancak olan gariban filistin çocuklarına, bebelerine olur.
  zaten hamas adlı terörist grupta haysiyet olsaydı, camileri cephane olarak kullanıp, "allah'ın evi" ni terör malzemesi yapmazdı.
  ne diyelim, aynen devam vatanseverler... ama unutmayın zamanında lübnan dağlarında pkklı itleri eğitenler hamas'ın uzantılarıydı. ha boşverin siz bunları... yaşasın hamas, öyle değil mi? aferin... aferin... ne büyük vatanseverlersiniz siz öyle...
  14 -7 ... kristin
 2. ?.
  uludağ sözlükte bolca olduğunu anladığımız insan türüdür ayrıca.
  4 -1 ... kristin
 3. ?.
  bu millet o kadar alîdir ki, hangi mazlumu gösterirsen o taraftan olur. bir dönem çeçenistan gösterildi, millet dağlar taşlar aştı çeçnistana komando olmaya gitti, bakın malından değil canından vazgeçmesinden bahsediyorum. sola hiç iltifat etmeyen bu millet filistin davası uğruna yaser arafat posterleri taşıdı. bosna yirminci yüzyılda sözümona modern dünyanın ağır silahlarına poligon sahası olurken onlara yardım gönderende, dualarında unutmayanda bu milletti.
  yani öyle sadece filistin davasına sempati duymak gibi bir derdi yok bu milletin, bir kesimin ifadesiyle cahil halkın, ki o cahil halkın irfanının zekatı bu lafı edenleri irfanlı kılacak kadardır. bu millete nerde bir mazlum gösterirsen onunla beraber olur. filistin, çeçenistan, bosna.... bu davaların uluslararası arenada ki savunucusuda hep bu millet, bu devlet olmuştur. bu da tarihin getirdiği bir sorumluluk olarak görüldüğü için böyledir. bosna'lı müslümanın sadece senin sebebinle müslüman oldu diye o zulmü yaşadığını bildiği için böyledir.
  yoksa daha geçen yıl sokaktaki birbirini boğazlayan filistinlileri, sokaktaki çocuğa kadar herkesin elinde olup birbirlerine doğrultukları silahları da görüyor bu millet, o silahlar şimdi nerde diyede soruyor. ama bu zalimin zulmunü alkışlamasını gerektirmiyor.
  3 -1 ... nerde kalmistik
 4. ?.
  hamas için yardım toplayan ibrahim tatlıses tir.
  2 ... yalnizlik senfonisi
 5. ?.
  Duygusal insanlardır. Duygularıyla hareket ettiği yolda önüne çıkacak engelleri göremeyen, ileri görüşü olmayan insandır.
  1 ... mj0y
 6. ?.
  ülkesi kadar hamasıda seven insandır. cahilliği subjektiftir kimseyi iplemez. sevgi babından birine cahil yaftası vuruluyorsa o yaftayı vuran cahilin önde gidenidir. hamas filistinin özgürlüğü için savaşmaktadır ve sonuna kadar da sevilecektir.

  (bkz: hamasa selam direnişe devam)
  1 -3 ... acz ve fakr
 7. ?.
  (bkz: hamas i sevdigi kadar ulkesini sevmeyen cahil)

  (bkz: başlık düzeltmekten bıkmak)
  ... imper
 8. 1.
  filistin halkının meşru bir seçimle iktidara getirdiği hamas'ı terörist olarak niteleyen israil'in vahşi saldırılarına fikren de olsa karşı durmaya çalışan insanların cahil olduğunu iddia ederek, aslen kendisinin insanlıktan nasibini almadığını ayan beyan belli etmesidir.

  ve katılıyorum; (bkz: hamas a selam direnişe devam)*
  -1 ... happylover
 9. 2.
  pkk siyasallaşıp, meşru bir seçimle iktidara gelince, saygı gösterecek insanlardır.
  2 -1 ... kristin
 10. 3.
  teroristle denk kafa yapisina sahiptir.
  -1 ... revolter00