bugün

hamam kültürümüz olduğu için hamamda başımıza gelecek olayların en kötü olanlarıdır. tellak korkusu falan gibi.

efenim küçüğüm o zamanlar. ama hala kralım. krallığımdaki küçük hamama gitmişim. yani aşağı yukarı (bkz: (#25059224) ) bunu yaşadığım zamanlar. neyse hamamda küçücük pipimle dolaşıyorum. işte havuza girip havuzda baksırımı falan indiriyorum. gizli gizli bi köşesine işiyorum falan. orda kendi halimde eğlenirken artık yıkanıp paklanıp çıkmam gerektiğine karar verdim. ve vakur bir tavırla sıcacık havuzdan çıkıp göbek taşına doğru ilerlemeye başladım. kapıyı açtığımla o mefhum hadisenin yaşanması bir oldu. lanet olası bir yaşlı amca sardığı peştamali kapıyı açmamla bana karşı açmış tekrar bağlıyodu. allahım o ne iğrenç bir görüntü. şu peştamalin altına bi baksır giy bişey tak anasını satıyım. anadan üryan giyilirmi o. sonra araya kaçıyo peştamal bok gibi bi görüntü daha ortaya çıkıyo. afedersiniz insanın nohut kadar organı olur mu arkadaşlar ? yani sünnet olduğumda bile kesilen parça daha büyüktü inanın bana. yani şok oldum onu o halde görünce. ne yapacağımı bilemedim. oda hiç sikine sallamadı zaten sallaya sallaya gitti. bende arkasından işedim.
yaşlı acaların son derecede açtığı havuza atlamak ardından tavuk gibi kızarmak.
hahamla karşılaşmak.
(bkz: açmayın dayılar)
Arşimet ile karşılaşmak.

Adam kaç yüzyıl önce öldü.
Tekrar aptalca "eureka eureka" derse altına sıçarsın.
Kayıp düşmektir. Daha kötü birsey olamaz.
Hollanda'li kadinlarin dedemin sakali gibi killi organlari. Hamamdan soguma nedeni. Gitmiyorum uzun suredir.
Sabunu yere dusurup egilmek.
hamambocegi gormek eee adi ustunde hamambocegi oyle evde falan mecburiyetten yasiyolar asil malikaneleri hamamdir onlarin.

(bkz: hamambocegine baska isim bulamamak)
(bkz: ola la)