bugün

japon balıklarının japon olmaması kadar entresan bir sorunsaldır.

bu böceğin adı hamam böceğiyse siktirsin gitsin hamama kardeşim, evlerimizde ne işi var!
belki de evi hamam gibi olup haberi olmayanın sorusudur. bi iyice bak , hamam gibi mi ev.
hamamdan evin odalarına göç ettikleri içindir.

hamam keşfedilmeden önce bu böceklerin adı neydi? ben asıl onu merak eder dururum.
hamamda yaşayan ailesine bakabilmek için banyo ve tuvaletlerde gurbetçi olması yüzündendir.
hamami yalnizca bici bici yapmak icin kullandiklarindan isimleri hamam bocegidir.

ayrica sen buna yasamak mi diyorsun heyy gidi...
böyle ibne gibin puşt gibin bir sebepten ötürü yaşamamaktadırlar. ayrıca "neden sadece hamamda yaşamıyor?" diye sorulması daha mantıklıdır.
çünkü hamam böcekleri hamama girdikleri zaman ölürler.
hamam böceklerinin isim babasının yediği boktan ötürü ortaya çıkan meselenn soru halidir.
Bilin bakalim ben neden hamamda yasamiyorum lan yarrakcanlar sorusuna cozum getirilmemesi icin yasiyor olabilirler.
hamam böceklerinin meselesidir bu durum.

abuk subuk şeylere kafayı takan yazarın yine abuk subuk bir konuda sözlüğe sıçmasıdır.
çünkü hamama gittiklerinde terliyorlar. ve koltuk altları çok pis kokuyor.
"hamam da aç mı kalsın hayvanat?" şeklinde iskoç tarzında cevap verilebilir.
kafa karıştıran sorunsaldır.

hala cevabı bulunamamıştır.
istanbul Sultanahmet civarındaki (Çemberlitaş ve Cağaloğlu Hamamları haricindeki) hamamlara hiç gitmemiş birinin saf sorusu.

Müşteri başına otuz hamam böceği falan düşüyor oralarda; peştemaller arasında yarış yapıyorlar namıssızlar.
devekuşu neden deve değil de kuş ise, hamamböceği de ondan hamamda yaşamaz.
Peygamber boceklerine neden vahiy inmiyorsa o yuzden huamina! Net.
mühiş bir konuya parmak basan efsane soru.
(bkz: torbacının numarasını atsana kardeş)
(bkz: jonathan neden biraz tatile çıkmıyorsun)
deve kuşları da develerin üzerinde yaşamıyor zaten, çok şaapma.
Ona zaten neden hamam böceği derler, önce bunu sormak gerekir. Hamamın icadından önce yok muydu bunlar? Bilakis insan yokken bile varlardı.

Beybi!
güncel Önemli Başlıklar