bugün

sezonu açılmış hatundur.
(bkz: aynısını anana bacına yapsalar)
türk filmlerinde sıklıkla kösnül bir fon müziği eşliğinde kötü niyetli bir ağa veya tecavüzcü bir tip tarafından dikizlenir.
genelde ilkbahar ve sonbahar aylarında varoş mahallelerde sıklıkla görülebilecek hatunlardır. yün filan da yıkarlar oovvşşş.
halı yıkayan süt gibi bacaklara sahip hatun ve züppe bir zengin çocuğunun hikayesi; görsel
nuri alço, emrah ortaklığı olan bir filmden etkilenmiş kişi fantazisi.
namus bekçisi geçinenler tarafından bacaklarına bakılan hatun.
(bkz: türk filmi klişeleri)
yarın annende yıkıyacak o halıyı haberin olsun.
görsel *

ek : başlıta ki mantık hatasını şimdi farkettim, halı yıkayan bacak mı olur ? (*)
özbeöz yurdum abazanının fantezisidir.
Azmış bir adamın fantazi dünyasından bir kesit kanımca.
hayal ürünüdür.
benim neden halı yıkayan süt gibi bacaklarım yok.
evinin halısını temizlemenin çabasındadır. ya anadır, ya bacıdır, yada eştir. ona kötü gözle bakan ve bundan utanmayıp mecralarda paylaşan cibilliyetsiz zihniyette o halılar dürülüp üstüne oturtulası yüzüne bu minvalde süt püskürtülesidir.
halı yıkama şirketleri varken nerde kalmış acaba halı yıkayan kadın. yazar bu başlıkta rüyasından bahsetmiş.
(bkz: başa vurmuş)
şimdi bu tipler trollse hakikaten, hani aslında gerçekten böyle düşünmüyor da çeşit olsun, ibnelik olsun, hadi eğlenmek olsun filan diye böyle başlıklar açıyorsa bir nebze tamam da, gerçekten böyle düşünülüyorsa harbi insanı paranoyak edecek kafalara neden olabilecek fikirlerden biri dahadır.

yarın öbürgün sevgilimizi, eşimizi düşünmeden bi yerlere gidemeyecek miyiz ulan biz bu ibnelerin yüzünden. ana bacı mefhumu gelişemiş, dört yaşında kızın başını bağlayan, dokuz yaşında kıza büyüdü nefsimiz kabarır diye el vermeyen, onüç yaşındaki kıza koca arayan insan müsveddeleri, sana ne lan elin karısından kızından. siktir git örümcek ağlarıyla kaplı dünyanda manyak paranoyalarınla yaşamaya devam et, düş yakasından şerefiyle yaşamaya çalışan insanların.

amına koyim nasıl dünya lan bu sözlük!
sözlüğe "bir konu eklemek" üzerinde ne denli muasır medeniyetler üzerine çıktığımızın en açık göstergelerinden biri olmaya aday bir konu başlığı... mealini her türk erkeğinin genlerinde zaten var olan o insan üstü özel yetenekleriyle anlamlandıracağı; ve statüsü ne olursa olsun anlamlandırmakla kalmayıp ayrıca o enfes enstantaneleri tıpkı bir hülya avşar filimindeki zevk dolu o karelerin içinde yaşarcasına; ve farkında bile olmadan suratına düşen bir tecavüzcü coşkun gülümsemesiyle, ve aniden bir kurt adam gibi, bir "nuri abi" ruhet i haliyesiyne bürünerekten, adeta fonda türk filimlerinin o unutulmaz tecavüz müziği çalarmışcasına, cigarasını derin derin çekerken düşündüğü o sahneyi burada anlatmaya kalksak her bir kahraman nefer için ayrı ayrı ciltler dolusu yazmamız gerekebilir...o yüzden bu hakkında bir istisna olarak meal yazmıyor ve bu iç gıcıklayıcı konu başlığını açan arkadışımızı tüm türk erkekleri adına burada can ı gönülden kutlamakla yetiniyorum efendim...lütfen sizler de kutlayınız...
(bkz: kısıtlı abaza)
(bkz: abazalar çıldırdı memlekete genel ev lazım)
(bkz: yolu açın abaza var)
mümkünatı olmayan durum.bir kere halıyı yıkıyan ya ''teyze''dir ya da onun kızlarıdır ki anası sokağa öyle bacakları açık bir şekilde sokağa salmaz.
hadi diyelim izin verdi;o kızın bacakları süt gibi olması mümkün değil.çünkü halı yıkamak sanıldığı kadar kolay iş değildir.
deterjandı,soğuk suydu,fırçaydı derken muhakkak bacaklarında yara izi kalmıştır.işte o kız,en asil duygularını barındıran yurdum insanıdır.saygı duyulasıdır.*~~
(bkz: dostum süt demişsin ama bu bildiğin sütun)
+ vayyy vayyy bacaklara bak nuriiii süt gibi süttt.

- ya rıfkı daha sizin evin önündeyiz o senin ablan ayşe.

+ neyyyy !! sik beni nuriiiii!!

- içses: *
altında basma etek olması gereken hatundur.
güncel Önemli Başlıklar