bugün

ayda 350 bin mesajı 10 liraya pazarlayıp satan kapitalist operatörlerin emperyalist emellerinin sonucudur. bütün gn mesajlaşan yarak kafalı arkadaşımızın hazin sonudur. sıçmaya izin alan adam, maça izin kağıdıyla gelir tabi. ibnenin evladı.

gördüğünüz gibi bizde sonuna kadar gomünizm, sonuna kadar isyan ve atar... ayıptır söylemesi incesu bebesiyiz.

evet arkadaşlar bu tipler bütün gün sevgilisiyle mesajlaşan tiplerdir. bir dönem ben de böyleydim allah belamı versin amına koyim. otsbir çekmeye gidiyorum bi geliyorum 17 tane mesaj. "aşkım?", "noldu:s", "ya öldün müüüüüü:c"... vay arkadaş biri de çıkıp sikmemiş bizi kendimize getirmemiş. ama bizim zamanımızda 100 taneydi mesaj. şimdi binlerden bahsediyoruz.
bildiğin kılıbıktır.
ılıktır.
+aşkım ben halı saha maçına gidecektim ama?
-bu hafta kaç oldu. maç izlemeye gittin, arkadaşlarınla dışarıya çıktın. şimdide halı saha.
+ne olur, ne olur bu son.
-tamam ama hafta sonu dışarı çıkmak yok. tabağındakileri de bitireceksin, göreceğim.
+tamaaammm, çok iyi bir kız arkadaşsın. senin gibi bir sevgilim olduğu için çok şanslıyım.
(bkz: bsg)
halı sahada bir yerlerini kırarsa yataklardan uzak kalmasını meşrulaştıracak tiptir.
evlendiği zaman bile nefes almak için bile izin alacak kişidir .
kızlar belki sevebilir ama erkeklerin hiç hoşlanmadığı tip.
halı sahada bile senin için endişelenecek kız bulmuşsun, ettiğin laf "wc ye giderken de izin alsın rerorero "

olm bırakın odunlugu , düşünsene hatun 1 saat haber alamasa çocuk gibi merak ediyor seni, bu kadar düşünüyor, hemen kılıbık olmaya başlayacağına biraz degerini bil o kadının, ona sahip olduğun için şükret. kimisi uzaya çıksan yumurtaligina takmaz seni, seninse hala ilgiye tepkin böyle, ne zaman akıllanacağız biz erkekler...
(bkz: aşkısı modunda takılan çiftler)