bugün

(bkz: sex dinlemek)
karı kısmı her zaman vermeye meyillidir. 1 saatlik maç onların verebilme yeteneklerini köreltmez. o yüzden doğru yapan erkektir.
(bkz: erkek)
(bkz: seks mi futbol mu sorusuna futbol diyen erkek)
Aklını penisinin yönetmediği erkektir.halısaha maçı zamanında yapcağın şeyleri başka zamanda yapabilirsin.3 5 trip çekersin sonra geçer durum.
bizzat şahsımdır bu erkek. geçen yıl kışın ortasında yapacağımız halı saha maçı için önceden kapora yatırıldı. ama maçtan bir gün önce yoğun bir kar yağışı oldu. maç iptal diye hatunla sinemaya diye sözleştik. ertesi gün aradım halı sahayı, biz maç yapamayız bu havada, saha zaten karla kaplıdır dedik. adam kabul etmedi. kapora yanar dedi. az da değildi aq. benim cebimden çıkmıştı bir de. hemen aradım bizim elemanları. zorla ikna ettim hepsini. hatun buna çok bozuldu. oysa gideceğimiz film bile belliydi. sonrasında gidip kardan kısmen temizlenmiş, ama buz olan zeminde maçı yaptık. hatun ise epey bunun tribini attı. nihayetinde ise, o şimdi evlenmek üzere, bense hala halı sahaların vazgeçilmeziyim. demek ki o gün halı sahaya gitmeme değmiş. *
hödüktür.
manitasını sevmeyen erkektir sevse manitasını ekmezdi.
adamdır.
gol attıktan sonra eliyle kalp yaparak gollerini sevgilisine armağan edecek ve biraz olsun kendisini affettirecek erkektir.

görsel
manitasının eli olması ihtimalinin mümkün olan erkek. (bkz: olsa maç umrumda bile olmaz)