bugün

Adamın dibidir.. Çekemeyen götünü avuçlasın.
Yerinde olsam “ne haliniz varsa görün” diyip bırakırım.

iyi sabır varmış.
çok fazla üzerine gelindiğini düşünüyorum ve bu sebepten kaynaklı yaptığı açıklamalarda yanlış anlatmış olabilir kendini. ben samimiyetine de yaptığı yardımlara da inanıyor ve güveniyorum. dik dur eğilme halukcuğum.
canım şarkı dinlemek istediğinde ilk aklıma gelen insandır kendisi. benim için gerçek bir rock efsanesidir. zaman zaman rockçılığına bok atılmıştır. oysa bu adam türkiye'de bir numaradır. şarkılarındaki gitar soloları da harikadır. elbette kötü şarkıları da vardır her sanatçının olduğu gibi. kendisinden beklentim anadolu rockta takılı kalmayıp değişik türler de yapmasıdır. senfonik rock olur, metal olur. neden olmasın.

insanlığı ve yardımseverliğiyle de herkesin gönlünde taht kurmuştur. haluk levent'in bu özelliği çok eskiye dayanır. sosyal medya denen şey yokken de çok yardımseverdi. birçok yardım konseri vermiştir. doğa katliamı olur konser verir, srebrenitsa katliamı olur şarkı yazar, filistin için de aynı şekilde. bu adam rock ruhunu tam anlamıyla yansıtır hem müziğiyle hem kişiliğiyle ama nedense kendisinin yarısı kadar rockçılığı olmayan şarkıcılar ve gruplar yüceltilirken haluk levent'e bok atılır. haluk kralsın sen kraaaaaaalllll.
https://m.haberturk.com/s...nt-odulu-reddetti-3582602

Time dergisi’nin, dünyanın en etkili 100 kişisi listesine; ahbap ve som depremdeki etkinliği nedeniyle seçilen haluk levent, kendisini öneren kişinin devleti eleştirmesi nedeniyle ödülü reddetme kararı almış ve tüm sivil toplum-kamu kuruluşlarının birlikte mücadele verdiğini söylemiş…

Keşke adın haluk olacağına kemal olsaymış.. canım kardeşim benim.
(bkz: adam gibi adam olup kitlesi yavşak olan kişi)
2021 yılında konserine gitmiş olduğum şarkıcı insandır. şarkıları güzel ama dolandırıcı mıdır değil midir bilmem.
ayağını kaydırmaya ve kendisine şaibe bulaştırmaya çalışanların emeğini boşa çıkartmıştır.
duruşuyla ve icraatleriyle kendini ortaya koyan ender insanlardan.
sanatç...adam... idealist.
ahbap'a gelen paraları dolaylı yollardan yine sisteme dahil etmiş kişidir. kızılay'dan çadır aldı, yapacağı evleri toki'ye yaptırdı vs.
görsel

bugün 30. sanat yılında imiş. nice yıllara diyelim o zaman biz de..
Şuan ona laf eden şerefsizler deprem bölgesini ağzına bile almıyor o ise söz verdiği evleri bitirdi bile.

Sürekli gıda ve giyecek yardımı kesintisiz devam ediyor.

Utanırlar mı sanmam !
Prestij meselesi adlı filmde ankara adlı şarkısını söylerken canlandırılmış iyi kalpli şarkıcı.