1. 1.
  posta gazetesine yaptığı açıklamadır. özetle "elhamdülillah müslümanım" demiş. laikler de müslümanları sevmediğine göre haluk Levent şu saatten sonra aktrolldür.

  CANLI CANLI ISTAKOZ KAYNATMAM KURBAN ETi YERiM

  Sizin de muhafazakâr yanınız var mı?

  inançlı bir adamım diyeyim. Ama bana kimse ibadetimi soramaz. Çünkü bu benim özelim. Bu konuları konuşmayı da anlatmayı da doğru bulmam. ibadetin gizlisi makbuldür. Ama bana “Vegan mısın?” diye sorarsan cevabını veririm. buyrun röportaj;

  Aa, yoksa vegan mısınız?

  Hayır, vegan değilim çünkü inançlı bir adamım. inançlı bir adam olmasaydım vegan olabilirdim. inançlarımda Allah’ım bana kurban eti vermiş, Kurban Bayramı vermiş. Bunu yok sayamam.

  Aman veganlar duymasın!

  Hiç fark etmez, duysunlar. Doğru gelmeyebilir kimilerine. Kurban etinin benim var oluşumla beraber geldiğini düşünüyorum. Ben inançlıyım ama hayvanların kesilme biçimi, mesela canlı canlı ıstakozun kaynatılması... Ben bunları yapmam. Ben inancıma göre kesilen kurban etini yerim. Büyük de konuşmayayım, ileride proteini başka türlü alabilirsek vegan da olabilirim, gelecekte et yemeyebilirim ama şimdi yiyorum.
  4 -9 ... taylan meric
 2. 2.
  ne var bir azılı ateist olarak en sevdiğim yemeklerden biri kurban kavurmasıdır.
  ... ibni maymun
 3. 3.
  Yalandır. Ezan okunduğu halde konsere devam etmiştir.
  ... tenete
 4. 4.
  Yobazların çok sevdiği bir laf var. Cımbızla seçmek diye. Adamın o kadar lafı arasında, protestoları arasında bula bula bunu mu buldun?
  Ayrıca laikler (böyle bir kelime yok ama, konu bu değil) neden çıldırsın? Hatırlatmak isterim, başkalarının dini inancıyla uğraşan, onların dini inançları yada inanmamaları yüzünden öldürülmesini emreden bizzat Kur'an ın kendi.
  Yani diyeceğim Kuran dışında, yani müslümanlar dışında kimse kimin neye inandığını sandığınız kadar kendine dert etmiyor. O yüzden götünüz başınız ayrı oynamasın.
  -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 5.
  Adam tam laik iste benim ibadetime kimse karisamaz diyor.
  Lan basligi görünce tarikat mi övmüs diye geldim adam gibi açiklama olmus.
  ... karton toplayan cocuk