1. 28.
  Gotham city gibi ülkede batmancılık oynayan birinin tatlı düşleridir. Memlekette bir sürü sosyopat var. Bunları tedaviye ulaştırmak, toplumu ise farkındalık açısından bilinçlendirmek yerine ikiyi üçü beşi düşünmek bu tür olayları azaltmaz.
  ... oblo mov
 2. 27.
  o fahişe evlatlarının imha edilmesi lazım bu kadar hümanizm fazla.
  2 ... pasif paso agresif
 3. 26.
  bunların eğitilebilecek hiçbir yanı yok.

  elbette ki kötü çevre, yetersiz imkanlar, bilinçsiz aile çocuğu istemsizce suça meyilli hale getirebiliyor, bu da çocuğun elinde olmayan bir durum.

  fakat insan bir noktadan sonra artık kendi hayatının zanaatkarı olur, o noktadan sonra kendi hayatına her şeyden bağımsız şekilde kendi başına şekil vermeye başlar. bu kadar canice bir şeyi gözünü kırpmadan yapabilen ve üstüne de bunu niye yaptıklarını soran kameramana, ben seni öldürsem üzülmem kediye mi üzüleceğim diyebilen birisi çocuk değildir. yani hayatındaki tüm olumsuzluklara rağmen güzel, insani bir yaşam için çabalayabilecek, çalışabilecek bir kabiliyete de sahiptir.

  dolayısıyla bu bir tercihtir, doğal olarak her tercihin de bir sonucu vardır. insan olmak yerine cani olmayı tercih eden birisi de eğitime tabii değil yasalar gereğince cezaya tabii tutulmalıdır. eğitimin, bilginin peşinden koşan ama imkanları yetmeyen onca insan dururken caniliğin, katilliğin peşinden koşan birisini topluma kazandırmaya çalışmak, tam aksine toplumdan insan eksiltmeye yol açar.
  9 ... santino
 4. 25.
  Haluk levent çok iyi bir insan ama bu piçler itlaf edilmelilerdir yav bunlar eğitilmezdir bunlar katiyen eğilemezler.
  https://m.youtube.com/watch?v=vzfXj9_DzTw+
  1 ... ebu zindik
 5. 24.
  Zoru seçmiştir. Eğitimsizlik başka vicdansızlık başka bu çocuklar başkalarının acılarına duyarsız ve önem de vermiyor. Maalesef yaşları da biraz fazla. Haluk Levent'in girişimi doğru olabilir ama sonuçları nasıl olacak görmek lazım. Çok iyi eğitilmeleri lazım ondan da önce bir rehabilitasyon süreci olmalı akıl sağlıklarını kazanmaları için.
  2 ... paralel evrenden dusen insan
 6. 23.
  Bu çocukların sorunu yaşadıkları mahalle, sokak, aile ve hatta sülalerine kadar uzanıyor. Ne yapalım yani bütün Adana' yı mı rehabilitasyona sokalım? Adana'da o kadar iyi insan da var onlar niye normal de belli mahallelerden çıkıyor bu ibneler? Bakıyorsun tüm pislik olaylar belli mahallelerde, mahallede mi rehabilitasyona sokalım?

  Bazı şeyler 200 yıl sonra bile aynı kalacak. 200 yıl sonra da aynı mahallede esrar satılacak, aynı mahalledeki çocuklar klarnet çalacak, aynı mahallede gaspçı, kağıt toplayıcılar yaşayacak, aynı insanlar çadır kuracak hala, aynı insanlar 15-16 yaşında evlenecek, içkiye ve sigaraya erken yaşta başlayacaklar, aynı mahallenin çocukları yine yol kesip 50 kuruş isteyecek.

  Hatta gidin bütün mahalle halkına hane başına 100 bin TL verin 1-2 yıl sonra yine sıfırı tüketmiş olarak aynı pislik içerisinde bulacaksınız.
  3 ... dayan moshe dayan
 7. 22.
  Bazılarının kanı bozuk doğuyor, istesen de yontamazsın, bıçaklanarak ölmezsen iyi haluk abi.
  1 ... lucifers
 8. 21.
  Haluk Levent denen herifin Kürtcü, kürt sever, Kürtcü yalakası olduğunu göstermiştir.
  2 ... sapnu puas
 9. 20.
  Bu da hümanizmin bokunu çıkardı.

  Ülkede Topluma kazandırılmaya ihtiyacı olan o kadar eli yüzü düzgün genç varken tutup bu ırkına soyuna lanet giresice orta doğu yamyamlarını topluma kazandıracakmış.

  Reklam yapma Haluk, reklamın da bir adabı var.
  9 -2 ... kedilerinbabasi
 10. 19.
  Bence bu orosbu çocuklarını topluma kazandırana kadar bunları yok edip analarını kısırlaştırsak daha kestirme ve kesin bir çözüm olur zannımca.
  6 ... mlhaycck