1. 1.
    bu bebeler ki, "seni vursam bile üzülmem kediye mi üzülecem" diyerek habercilere bile posta koymuşlardır. heyyy haluk levent sen dünya tatlısı bir adamsın, iyilikseversin, bu çocukları acaba nasıl topluma kazandıracaksın, senin iyiliğini görüp peş peşe hamile kedileri pitbulun önüne atıp parçalatıp senin himayene girmeyi çoktan göze alır bu gözü dönmüş bebeler.

https://www.haberler.com/...paylasan-12279772-haberi/
    9 -4 ... kartalbey
  2. 2.
    SAHiPLENME DEĞiLDiR...

TOPLUMA KAZANDIRMADIR...

BAŞARIRSA NE ÂLÂ...
    14 -1 ... mister x
  3. 3.
    1 hafta sonra maganda veledler tarafından bıçaklanmaz inşallah.

anne baba sevgisinden, eğitiminden yoksun büyümüş insanları eğitmek zor. o iş yaş.
    12 -1 ... uzakyolun yolcusu
  4. 4.
    mantıklı olandır. zira, bu tür, ileride insanların başına bela olabilecek bireylere sahip çıkarak topluma faydalı bireyler haline getirmekle mükellefiz, her birimiz. sevgili haluk levent'te bu düstur ile yola çıkarak böyle bir davranışta bulunmuş yüksek ihtimalle. lakin, işi zor. hemde gerçekten zor. umarım başarılı olur, olur da ileride daha vahim olaylara imza atmaz bu çocuklar.
    ... la bebe de papel
  5. 5.
    kediyi katletmiş ve "neden yaptınız hiç üzülmediniz mi" diye soran muhabire "sen ölsen sana bile üzülmem kedi ne aq" diyen piçler için yapılmış "kazandırma" projesidir. lan bunların nesini kazandıracaksın topluma ? içerisinde merhamet olmayan insanın timsahtan sırtlandan ne farkı var. cahil olsa eğitirsin acımasız olsa yumuşatırsın ama bunlar bildiğin merhametsiz göt oğlanları.
    19 -2 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Alip evinde beslesin.egitim öğretsin.
    7 ... s h a k t a r v8 x
  7. 7.
    Sahiplenmesinin sebebi Haluk Levent’in de Adanalı olmasıdır. Bartın’da filan böyle bir olay yaşansa umrunda bile olmazdı. Şehri lekelenmesin diye uyanıkça davranıyor aklı sıra ama yemezler.
    3 -2 ... jantiadam
  8. 8.
    Haluk levent tarzı duyar kasma rehberi vol456289

Tamam abicim ikna olduk. Sen insan seven, börtü böcek seven, doğayı hayatı yaşamayı, tweet atıp layk kasmayı seven; diğer insanlarca gıpta ile bakılan bi yaratılış harikasısın tamam ama bu ne?
    Bunlar topluma kazandırılmamalı, direkt toplumdan kaldırılmalı. Bırakın hoşgörü ayaklarını, asıl bunları pitbullun önüne atacaksınız ki empati yeteneğini kazansınlar, sonra naparsanız yapın. Ardından ise dileyen bu mahlukları evinde besleyip toplumumuza (!) kazandırabilir.
    Bu canilerden ne fayda göreceksek.
    20 -3 ... essy
  9. 9.
    Evladım olsa şu yaşlarında aldırırım bu veletleri. merhametsiz döl israflarının topluma kazandırılabilme ihtimali yok.
    4 ... fikrimfirarda
  10. 10.
    Pr yapacam diye iyice saçmalayan insan eylemi. Bu haluk Levent bana nedense hiç ama hiç samimi gelmiyor. Sikmişim onların rehabilitasyonunu. Kedinin hakkı ne olacak?
    6 -1 ... zall bana hep abi der