1. 1.
    hayırlı ham hum yemeler.

herkes bilir ki halley ambalajından çıkarılıp ısıra ısıra yenilmeyecek kadar güzide ve saygıyı hak eden bir abur cuburdur. bu bilgi içerikli entryde bunun adabını öğreneceğiz:

öncelikle kaffe yapıyoruz çünkü zevkimizin esiriyiz. bu normal halley'imiz:

önce halley'in kenarındaki çükületa katmanını ön dişlerle sıyıra sıyıra yiyoruz. iyi ki ön dişler var yalnız. her neyse.

sonra halley'in üzerindeki çükületalı bisküviyi yine ön dişlerle ve biraz da dil yardımıyla sıyırıp yiyoruz

sonra marsmelovu yine ön dişlerle sıyırarak alttaki bisküviden ayırıp dürün yapıyoruz- aslında dürüm yapmaya mecbur değilsiniz bu sadece benim ufak sapıklığım.

ve son olarak da alttaki biküviyi dilediğimiz gibi yiyoruz. tamamen özgürsünüz bu nokta da .

ister ısırıp çiğneyin ister ısırıp emcükleyin. paşa gönlünüz bilir.

ha tabi ki arada kaffemizi yudumlamayı da unutmuyoruz.

halley yeme adabı
    halley yeme adabı
    halley yeme adabı
    halley yeme adabı
    halley yeme adabı
    5 -1 ... moon tripper
  2. 2.
    herkesin belleklerine kazıması gerekiyor bu gibi az bilinen görgü ve adap kurallarını.

yok öyle marketten aldım ısıra ısıra ham yaptım. amk ne görgü kaldı ne görenek. biraz kendinize gelin artık.
    2 ... tomoe the youkai
  3. 3.
    halley'i murdar etmişsin.*

halley ısırılarak ya da böyle senin gibi parçalayarak yenilmez. komple ağıza sokmak suretiyle ağız içinde de dişler vasıtasıyla parçalara bölünerek tüketilir.
    5 ... elmas bogazici
  4. 4.
    Tatil günün de bile işsiz.
    2 -2 ... frekans
  5. 5.
    elmas yayık ağızlı çıktı.
    2 ... tomoe the youkai
  6. 6.
    bu kadar güzel bişiyi piç ederken insanın hiç mi vicdanı sızlamaz...
    1 ... mavraci
  7. 7.
    Bu nasıl işsizliktir. istemsizce gülüyorum hala.
    -1 ... simiago
  8. 8.
    önce saat yönü tersine çevrilerek ikiye ayrılır daha sonra iç kısmı yalanarak temizlenir, kalan iki çukalatalı püskevit mısır koçanı gibi sırası üstüne yenir. ellerinizi ağzınızı yıkamayı unutmayın!
    2 -1 ... wherenick
  9. 9.
    halley yeme adabı
    1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan