bugün

(bkz: solcuların sosyalizmi götünden anlaması)
Zamanımızın Kürtlerinin yaptığı aptal işidir.
Kardeşlik diyen gücü ele geçirseler hitlerden beter olurlar.
hep öyle olmadı mı zaten. gücü ele geçiren despotlaştı.
Halkların kardeşliği ama AVM molotoflanır köy basılır sivil infaz edilir bombalı saldırılar yapılır bunlar devrim başarıları diye terör gazetelerinden çarşaf çarşaf yazılır. Bunlar bizle ne alaka diyen omurgasız da ya aslında PKK yı başından beri TC kurmuş asıl özgür savaşçı PYD yalanı çeker.

Böyle böyle iğrenç bir entrikanın ortasında sonra bize suç atıyor hayatı yalan omurgasız tipler.
Halkların kardeşliği kadar içi boş bir kavram yoktur sanırım. Arkadaş ne de geniş boş tenekeymiş teröristi girdi vatan haini girdi iti uğursuzu akedemisyeni girdi lgbtcisi girdi hala dolmadı!
islam kardeşliğinden dah komik.
görsel
Hümanistler burada mı?.
bunu diyenlerin gerçekten bunu savunduğu yok bana göre. böyle sözlerin ne ardına sığınıp krtcülük yapıyorlar ellerinde güç olsa bize nefes bile aldırmazlar. sonra yine bana göre her toplum eşit değildir. önemli bir tarihi kültürü edebiyatı vs olan bir ulusla tarih boyunca hemen hiçbir varlık gösterememişlerin bir tutulması absürttür..
Halkların kardeşliği söylemi ülkede etnikçi bölücülerin sığındıkları bir kalkandır. Türk milliyetçisi insanları kafatasçı, ırkçı ilan ederler milliyetçiliği bağnazlık ve geri kafalılık olarak lanse ederler oysa bu sloganı kullananların birçoğu Kürtçülük yapar, evet.
Halk bir ülkede yaşayan topluluğun tamamına denir. Halklar ise farklı ülkelerde yaşayan birbirinden kopuk insanlara denir. Kürtler içinde yaşamış oldukları egemen milletlere ait farklı devletlerde yaşayan Kürtler ile kardeştir.

Bu sözü türk Kürt kardeştir diye anlayan zavallı Türklere yalnızca acıyorum. Onların Kürtçülüğü varsa bizim de Türkçülüğümüz var.
woke sjw sol liberal alçakların söylemidir halkların kardesliği.
inanmayınız.
bunlardan daha ırkçısı faşişti dünyaya gelmedi.
özellikle sol liberal kesime dikkat edin.
yeryüzünün en lanetli kesimidir bunlar.