1. .
  bitmiştir. deniz feneri, günden güne tutuklanan akp milletvekilleri... bu yüzden halk bir alternatif arayışı içindedir.

  diğer partilere göz atıyoruz. hmmm... ip atanlar, atatürkçü somürücülüğü yapan, din sömürüsü yapanlar... kime oy versek ki? hepside aynı. hepside yolsuzluklara karışıyor, hepside ihalelerde kimseyi yaklaştırmıyor, hepside türkiye'nin bir bokuna yaramıyor.

  alternatif yok hocam alternatif. akp en azından halkı çok ezerek yolsuzluk yapmıyor, yine açık ara alacak seçimleri. hıah hıah hıah!
  1 -3 ... benim amcamin cevresi genis
 2. .
  (bkz: abi beni sev)
  -2 ... damat hobbit pasa
 3. .
  partinin tabanına zaten 4-5 senedir herhangi bir güven yok. bakın ak parti eskişehir il merkezinde, ak parti'nin ülke içnideki uzun vadeli icraatları konusunda bir arkadaşımdan bilgi almak istedim. kendisine ''son zamanlarda oluşan güvensizlik ortamından nasıl bir ders çıkartmayı planlıyor parti tabanı ? yani üst makamların işine yarayacak herhangi bir elle tutulur icraatları oluyor mu ? tam olarak nedir amaç?''

  cevap şu;
  - parti tabanında fazla cahil cühela barındıran bir parti akp. anket yapılıyor mesela, kenar bir mahalleye gidiliyor, yeniden kömür dağıtılacağını ve partimize bundan dolayı destek verilmesi söyleniyor. üst makamlar halka böyle gidin demediği halde, herkese kömür değil, ihtiyacı olana dağıtacaklarını söylediği halde boş vaatlerde bulunarak ak partinin adını kirletmekteler. bu en azından her ilde vardır. adımız bu yüzden soyguncu parti olarak anılmaktadır son zamanlarda. tabanda çok büyük çatlaklar oluşmadan temizlenmesi gerek.

  bu konuşma 4 ay önce yaşanmıştır. ak partiyi eleştirenlere bu açıdan bakacak olursak hak vermemek elde değil. eğer ak parti hala barındırmaya göz yumuyorsa böyle insanları partinin içinde, güvensizlik ortamının oluşmasına da pek tabii göz yumacak.
  ... ashaf