1. 1.
  halka açık alanda sevişmek okuldan yanlış biriyle sevişmektir bence. bu sevişgenler aaa bak kanka anlattığım kız şuydu muhabbetinde gösterilen olabilirler. erkekler ve erkek arkadaşı bol olan kızlar bilir zaten (Kim kiminle nası gibi...)muhabbetleri. akılları başlarına gelir umarım. benim arkadaşlar biraz p.ç sanırım ki kampüste sevişenler halka açık bi alanda sevişiyo gibi oluyorlar. Tabi fark bir tarafın haberinin olmaması.
  3 ... english bulldog
 2. 2.
  ortada yapılmaması gereken ama herkesin yapmak için can attığı bişeydir. (bkz: fantazi)
  5 ... semi
 3. 3.
  marmaris'te gecenin ilerleyen saatlerinde çok olağan bir olay olarak nitelendirilen, bazen arkadaşların aktivitesini bozmamak için yürüdüğünüz yolu değiştirten, sevgilisi olmayan adama fena koyan olay.
  3 ... kutupsal form
 4. 4.
  (#806244)
  ... fowler
 5. 5.
  akabinde (bkz: öpüsen cifte ayar veren teyze) *
  1 ... kopush
 6. 6.
  çevresi ve çapı büyük bir fantazidir. arada (bkz: imesh), (bkz: ares)gibi (bkz: p2p)zımbırtılarına girerseniz bu başlığın üzerinden çoktan geçmiş, işini halletmiş, mazbatısını alıp nete düşmüş bu tür videoları bulabilirsiniz.
  1 ... suursuz tosbaga
 7. 7.
  (bkz: olan var olmayan var)
  2 ... lionheart
 8. 8.
  crank adlı filmde en baba şekli görülebilecek durum.
  ... sle7in
 9. 9.
  heyecanın birkaç kat daha fazla olmasına neden olacak sevişmedir ve * deli mutluluk vermesi muhtemeldir... yada etraftakilere ibneliğine de yapılıyor olabilir...
  ... fatal
 10. 10.
  savaşmaktan iyidir ulu orta sevişmek.****
  1 -1 ... ruhhyy