An itibari ile gerçekleşmiş olaydır. Şaka gibi uğur dündar , tuncay özkan eşliğinde komunist marksist pkk lı oldular. Bu kanalı takip edenler ne kadar gerizekalı olduklarını söylememe gerek yok artık heralde.
chp oy için yapmadığın soytarılık kalmadı. sen yüzünü batıya değil doğuya dönersen alacağın maksimum oy yüzde20 olur. hdpnin yancılığını yapacağım diye kıyı şeridini akp ve iyi partiye kaptıracak salaklar.

not: iyi partiliyim.
ALi TÜRKŞEN programdan ayrılır ayrılmaz Tuncay ÖZKAN'ın her zamanki gibi yaptığı omurgasızlığın artık iyice bokunun çıktığı program oldu.

Hala fütursuzca, yüzsüzce, hiç utanmadan bir yandan "CHP'nin kuruluş tüzüğündeki 2. Maddeden bahsedip, sonra da bu 2. Maddeye açıkça karşı olan, hatta işi hakaret boyutuna getiren istanbul il Başkanını savunabiliyorlar.

Bu güne kadar 99 Yıllık CHP tarihinde hiç bir lider ve parti yönetimi CHP'ye bu kadar darbe vurmadı. CHP'yi adeta içten kanser mikrobu gibi bu kadar yıpratıp yok olma aşamasına getirmedi! Bırakın içten tüketmeyi; artık iyice ulu orta partiye en tepeden baltayı indirip adeta param parça ediyorlar.

Bunu da CHP'yi Y-CHP truva atı ile içten ele geçirmiş HDPKK tayfasının bilerek yaptığını düşünüyorum, hatta açıkça görüyorum.

Çünkü medyada son 6 yıldır yaratılan, sürekli körüklenen algıya baktığınızda, sürekli şekilde HDPKK parlatılıyor, sürekli şekilde HDPKK ile PKK bağları ört bas edilmeye çalışılıyor (Hemde HDPKK bizzat PKK ile sürekli şekilde boy boy poz verip açıkça devleti PKK'yı kullanarak savaş açmakla tehdit ettiği halde!).

Sürekli şekilde Bir "Sol Partiye ihtiyaç Var" (Bahsettikleri şeyin aslında sol ile zerre alakası yok) ve bu parti HDPKK olabilir diyerek HDPKK'yı adeta CHP'nin yerine oturtmaya çalışıyorlar.

Yani 60-80 Yaşındaki amcam zaten 99 senedir CHP'ye alışkanlıktan oy verdiği için, HDPKK bu oyu zorla alarak CHP'ye tamamen çökertme peşinde!

CHP önce iyice dibe vurdurup batırma, sonra dışı sol veya orta sol gibi görünen ama içi tamamen HDPKK olan bir parti var edilmeye çalışılıyor!

Adeta olur da AKAPE çökerse (Çünkü iyice ayyuka çıktı artık) yerine alternatif olarak bire bir AKAPE ile yürütülen ABD, ingiliz, israil politikalarını devam ettirmek adına CHP'yi içten içe Y-CHP truva atı ile ele geçirmişler.

AKAPENiN çökmesi durumunda yerine dışı farklı gibi görünen ama içi neredeyse bire bir AKAPE politikalarının aynısını yürüten bir oluşum yaratmaya çalışıyorlar.

Bu kadar akıllara zarar manyakça bir politika olamaz. CHP ülkenin gelmiş geçmiş en pis, en riskli seçiminde adeta bilerek yaparcasına insanları tiksindirecek, nefret ettirecek kim varsa sanki bilerek il başkanı vs. yapıyor, yönetime getiriyor, sanki bilerek bunları bütün ülke önünde konuşturarak nefret kazanmaya çalışıyor!

istanbul il Başkanı bunu yapan tek kişi değil! Y-CHP'nin neredeyse bütün yönetim kadrosu ve delegeleri adeta böyle! Bu il başkanından da bin beter söylem ve eylemlerde bulunan yüzlerce isim sayabilirim!

Ama istanbul il Başkanı artık işi iyice yüzsüzlüğe vurup adeta CHP'ye tam tepesinden baltayı indirdi!
Adeta AKAPEYE bilerek ve isteyerek ihtiyacı olan bütün demagojiyi verdi!

AKAPENiN ne dediği de bizlerin umurunda değil. Ama AKAPEYE dahi konuşken her durumda haklı çıkacağı en büyük demagoji malzemesini verdi bu şuursuz Y-CHP yönetimi!

Tuncay ÖZKAN, Kılıçtaroğlu gibi omurgasızlar da sığır gibi utanmadan hala olayı örtbas edip saklama peşinde!

Oysaki yapılması gereken; bu ve benzeri kişilerden hele hele böyle ölüm kalım bir seçime doğru giderken direkt istifasını istemek sonra da kamu oyu önünde çıkıp "Yanlışı yapanın gözünün yaşına asla bakmayız, parti tüzüğüne ve temel ideolojisine karşı geleni hiç bir suretle bu partide tutmayız" diyecek kadar onurlu şerefli olmaları gerekir!

Tabi hiç umutlu değiliz. Çünkü CHP başkanı değiştirse dahi yerine Kılıçtaroğlu'nun bire bir kopyası Muharrem iNCE getirilerek. Aynı Y-CHP kafası ve kadrosu (Tuncay ÖZKAN gibi omurgasızlar da dahil) gene CHP'nin içine etmeye devam edecekler...

https://twitter.com/Milli...status/954113267630329856

görsel
Tatlı solcu parti olan chp'nin iyice sola kırdığının göstergesi olan slogandır.

bunlar iyice kafayı sıyırdı anam.Bunlara mhp gibi bir eş lazım,yoksa iyice saçmalayacaklar.Neden koalisyon diye ısrar ettiklerini şimdi anladım,Koalisyonsuz yapamıyorlar resmen.yetiş ya meral... *

4 sene önce akıl sağlıkları daha iyiydi.Bunlara biraz fazla mı yüklendik nedir?Sanırım saadet parti ile yapılan görüşmeler sonrası kısa devre yaptılar.

Aman neyse benim sorunum değil,ayriyeten iyice eğlenceli olmaya başladılar.Maoizm ile budizm'e de el atarlar artık.ahahaha.
görsel
Bizde yalan olmaz millet sövüyor twiter da siz at gözlüklüyseniz ben ne yapabilirim. 8 yıldır parti bu halde siz daha yeni farkına varıyorsunuz. Gezi olayları sırf bu değişimi ele geçirmek için yapıldı enjekte edildi. Sonunda parti komple kemal tarafından dizayn edildi. Burda çoğu kişi beni azılı chp düşmanı olarak biliyor. Chp pkk ya , dhkpc ye , fetö ye mesafe koysun mücadele etsin en çok ben destek veririm. Benim için parti önemli değil kim bunlara karşı ise bunları yok etmek için uğraşıyorsa dostumdur. Ama bunlara malzeme verip bunların ağzı ile argümanı ile siyaset yapmak hainliktir. Bugün chp ye cumhuriyet gazetesine komple pkk , dhkpc ve fetö cular doluştu. Sadece bu gazete ve vekilleri takip etseniz bile yeter.
görsel
Hatta kanıtlayım size kılıçdaroğlu tüm gençlik kollarından başladı partide milliyetçi ulusalcı atatürkçü herkesi alttan tasfiyesi oldu. Parti teşkilatından ses çıkan hain ilan edildi. Azılı mezhepçi , dhkpc ve pkk destekçileri monte edildi. Gezi eylemlerinde bu enjekte edildi. Gezi bir ağaç eylemi değildi hükümet yıkılmazdı sadece ülkeye zarardı. O gezi olaylarında öne çıkarttıkları vekil yapıldı cumhuriyetçi atatürkçüler tasfiye edildi. Eren erdem, gamze akkuş, sezgin tanrıkulu ve bir çok vekil gezi olayları ile reklamı yapılıp parti ve teşkilat ele geçirildi. Tüm sülalesi chp li olan arkadaşım sunni olduğu ve dhkpc, pkk ya laf söylediği için partiden atıldı. Yıllardır insanların gördüğü chp lilerin göremediği bunlardır. Sözcü , halk tv bunları bilmiyor mu öyle bide biliyolar ki ama bu ele geçirmeye hepsi razı oldular çünkü hepsi milyon dolarlık zengin gazeteciler birşey olsa 15 temmuz da olduğu gibi sözcü ekibi yurt dışında olur. Olan biz halka olur.
yalan haber aksine askerleriyiz denilerek kaftancıoğlu protesto edildi.
http://www.yenicaggazetes...iogluna-tepki-182231h.htm
edit: iftiracı göt verenler insanlara yanlış bilgi vermeyin.
güncel Önemli Başlıklar