bugün

Hiçbir farkı yok.
Çok geri zekalı var içinde.
Halk TV iyidir.

Halk tv'yi beğenmiyorsanız gidin akit TV izleyin.
o kadar da beter olmasa bile kısmen doğru tespit ama açıklamaları da kabul edilebilir. başka çaremiz yoktu diyorlar...
cafer gelince içi boşaldı. fetö artıkları ve ismail küçükkaya gibi kaypaklar doldu.

muhalifler için tele 1 ve sözcü tv yeterli...
Bin beteridir. A haber "her şey güllük gülistanlık" tarzı haberler yapar ve olumsuz eleştiriye kapalıdır. Fakat Halk Tv'de Türk üretimi TCG Anadolu için "bir bomba atılsa darmadağın olur" türevi konuşmalar yapılır. Demirtaş yalakalığı had safhadadır. Hdp yıkanır, yağlanır. Kıbrıs Türklerinin milli onurunu koruyan Türk mukavemet teşkilatı için "terörist" imasında bulunulur.

Halk TV gerçekten çok tehlikeli. 18-19 yaşlarındaki Genç arkadaşlar durumun pek farkında değil ama Türkiye'nin savunma sanayiini kötüleyen, teknolojik gelişmelerini kötüleyen bu iğrenç zihniyetin size verebileceği hiçbir şey yok. Evet işsizlik, hayat pahalılığı, vergiler hepimizin belini büktü. Tencerenin kaynaması gerekiyor. Ben de işsizim. Ülkedeki eleştirinin olmadığı bu mevcut durumdan da rahatsızım. Fakat son zamanlarda Kılıçdaroğlu millete hakaret davası açıp mahkemelerde süründürüyor. Yani Kılıçdaroğlu gelince hiçbir şey daha iyi olmayacak.

Oyunuzu kime vermek isterseniz verebilirsiniz. CHp'ye oy vermeyen herkesi "aktroll" ilan eden o rezil fanatik kitlenin yaptığını yapacak halim yok. Gerçekten demokrasi isteyen insan bölücü Hdpkk haricinde kimseyi yaftalamaz. Ben bir abla nasihati veriyorum. Eğer Sinan Oğan'ın seçileceğini bilsem ona oy verebilirdim. Fakat bu seçimde zaten Erdoğan'ın son seçimi olduğu için oyumu Erdoğan'a vereceğim. Milletvekili seçiminde de MHP'ye oy vereceğim.