bugün

çünkü allah diyor.

bakın ben de dedim beni de sevin artık.
nasıl %60'ı sevmiyor lan. o zaman chp'yi %80 sevmiyor Mhp'yi de %85 sevmiyor devlet bize bahmiyor diyen hdp'lileri de %93 sevmiyor.
hala koyun diyorlar. az kaldı çok pis koyacağız zaten.

edit: bu saatten sonra bazı yaraklar matematikten bir kez daha nefret edecektir.
celladına aşık olmuşsa bir millet,

ister ezan ister çan dinlet.

itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,

müstehaktır ona her türlü zillet.
çok kredi çektikleri için olabilir..
(bkz: 4s kuralı)
Türkiye'nin en büyük medya patronu olmasının yarattığı bir algı olabilir. Ak partiye üye olan 8 milyon kişi iktidara bir şekilde ortak olduğunu düşünüyor. Bu kadar kişiye bunu hissettirmesi etkili lider oluşunu gösteriyor, ancak söylemleri ve eylemleri ile kötü, güvenilmez bir insan olduğunu defalarca kanıtlamış biri. Ülkesinin başına çorap örme ustası.
oy vermeyenler de orana eklendiğinde % 52'ye çıkan % 38 oy almış büyük ilizyonist.
Malesef daha iyisi mevcut olmadığı için. denize düşen tayyibe sarılır.
(bkz: 4 s kuralı)
ne kılıçdaroğlu ne bahçeli ne de demirtaşın bu ülkeyi yönetemeyeceğini bilenler olarak iyi bir alternatiftir, sevilmesi doğaldır.
Çünkü halkımız sikişten anlıyor. Adam iyi sikiyor şimdi laf yok.
3 ihtimal var;
1)cahillik
2)dalkavukluk
3)mazoşistlik.

bana sorarsanız ilk ikisi ağır basıyor.
(bkz: tayyip erdoğanı sevmemizin nedenleri)
Anlatım bozukluğu olan cümle. Tayyibi sevmek?
bir bilim adamı olduğu için.
ne de olsa amerika kıtasının Müslümanlar tarafından keşfedildiği gerçeğini dünya kamuoyuna duyurmuştur.
Karizmatik lider kriterlerini bünyesinde taşıyan tek adam.
dededen kalma atatürk düşmanlığına ortak bulduğu için.
halkın erkeklerin biraz gay ve gavat olduğunu düşünüyorum zira hem kendileri hem de karıları sikilmekten pek hoşlanıyor.
çünkü kafası ampule benziyor. ayrıca çok seksi.
(bkz: homo economicus) - türkçe meali: "insan egoist bir varlıktır ve her zaman kendi çıkarını düşünür."
geziye "halk ayaklanması" diyenler, bu duruma "halk değil lan halkın çoğunluğu desene" diye çıkışmışlar yal la.
yok yani herif teknik olarak haklı halkın hepsi değil büyük bi kısmı. bir kişi dahi desteklemese halk destekliyor denemez evet.
ama mevzu o değil işine gelene halk diyip işine gelene koyun muamelesi yaptığın sürece daha çok üstünden geçer bu millet.

amcıkağızlının biri de halka gay demiş karısı kızı sikişiyor demiş.
kendi de o halkın bir bireyi olduğu için evinin içinde olan biteni biliyor tabi.
ama halkın büyük çoğunluğu bu amcıkağızlı gibi gay yab da karısı kızı sikişmiyor. yalnış biliyor o herif.
herkes kendi gibi değil.

neden desteklediğine gelince, bu herif çoğu siyasetçinin düşünemediklerini hayata geçirdiği için bu kadar seviliyor olabilir. olmaya da bilir. garantisi yok.
halk ne arkadaş. en basitinden ben nefret ediyorum. benim gibi çevremde onlarca insan nefret ediyor. herkes kendi adına konuşsun.
80 milyonun %52'sinin oy kullandigini sananlarin hayal dunyalarinin sorusu.

"halk" seviyor cunku kendileri gibi olana oy veriyor.
babam bu kadar güzel pasta yapmayi nerden öğrendi?

(bkz: dr oetker)
ucuz olduğu için.
güney afrika'dan gelip trabzon'da tayyib markası altında paketlenen taş kömürün maliyeti düşük olduğundan ucuzdur.
görsel
Dini elinden alınmış bir halkı size dininizi vereceğiz diye kandırmak kolaydır da ondan.