bugün

gerçekten halk mücadelesi başlatmış olan kitledir. hemen her ilden direnişe destek haberleri gelmektedir.

anadolu insanı da bu mücadelenin yanındadır. kendi tanıdıklarım arasında sivas ve şanlı urfa'dan destek için istanbul'a yola çıkan insanlar bulunmaktadır. Vatanını seven her insan gibi diğer illerimizin de farklı olduğunu sanmam.
iki gün daha direnirlerse gerçekleştirecek kitledir. fazla değil iki gün daha sürsün görürüm ebenizi sizin.
yalamaların götlerini tutuşturan kitledir. belli ki amaçlarına ulaşmışlar.*
halk tayibe küsmüş tayıbın haberi yok adam 22 mılyonu sokmuştur. hala halk hareketi denıyor. 1. yorum malesef doğru olacak
Halk mücadelesi başlattıklarını zannederek, faizin fırladığını görmeyen, kendileri mal gibi tayzikli su, biber gazı yerken ağababalarının cebini doldurma eylemi gerçekleştirdiğinin farkında bile olmadan amelelik yapan kitledir.
''sanmanın'' ötesine geçmiş kitledir. ben de reyhanlı' dan beri akp kitlesine bir şeyler oldu bir sessizleştiler diyordum. çıkıyor böyle ufak ufak bir iki tane.

olay apaçık ortada ama ciddi ciddi durumu kavrayacak zeka kapasitesinden yoksun olanlar için :

http://www.geziparkidirenis.com/

(bkz: live free or die)
kimse kusura bakmasın da, bu eylem çığırından çıktı. amacından sapıyor ciddi anlamda.
pasif bir direnişten öteye geçmiştir. bundan sonrası artık, duruşundan taviz vermeyip çelişkilere düşmemektir.
sosyal medyayla devrim yapabileceklerini zanneden devrimville oyuncularıdır.hırsla 7/24 oyuna girip çıkarlar,level atlarlar. durmadan arkadaşlarını oyuna davet ederler,komşuları ziyaret ederler,hediye paylaşırlar...
ortalık yıkılırken 31 çeken garip tipin buyurmasıdır. sanan değil, o kitle mücadele başlatmıştır.
çok şakacı insanladır.
http://video.haberturk.co...deo/eylemcinin-sonu/90420 şu videoyu izleyin, sonrada gülüp geçin.
1919'da da böyle diyorlardı.
şu her şeye köstek olanları merak ediyorum nasıl tipler. umarım hayatınız boyunca köle olarak kalırsınız. ama biz sizin gibi olmak istemiyoruz.
3-5 tane akp'li soytarının baltalamaya çalıştığı kitledir efendim.

n'oldi, rengin soldi?*
bunların amacı ağaç mağaç değildir. öyle olsa ilk ali ağoğlundan başlarlardı. bunların amacı ülkeyi bölmek, hükmeti devirmektir. uyanın!
helal olsun kitlesidir.

birkaç köpeğin biraz daha servetine servet ekleyecek diye devletin maaşlı memuruna jop verip aynı devletin yeşil alanını korumak isteyen vatandaşlarına dövdürtmesini buradan destekleyebilenlerin beyinlerine sıçmak istiyorum sözlük.
doğru bir tespitte bulunmuş kitledir. bakın orda panzere doğru yürürken insanın aklına gaz bombasından etkilenmemek fikri değil, yaralanmamak, ölmemek fikri geliyor. yine de ölümüne gittik biz. uğruna kan döktük gezi parkı için. canımızı tehlikeye attık. biz bugün beraberimizde pek çok kişiyi uyandırdık. güzel günler gelecek önümüze, motorları maviliklere süreceğiz hep birlikte. değil park bizim olan her şeyi geri alıncaya dek direnişe devam.
Başladı büyüme aşamasında..
güncel Önemli Başlıklar