1. 1.
  türkiye'de sayıları oldukça fazla olan kişilerdir. halkın büyük kısmı sıkıntı çekerken gece kulübü ve rock bar'lardan çıkmayıp solculuk oynayan kişilerdir.
  10 -18 ... rosava
 2. 2.
  ayağındaki conversle, yakışıklı herifmiş diye giydiği che baskılı t-shirt ile ve götündeki lewis kotla meydanlarda işçi kardeşlerinin hakkını savunan solcu kardeşimle aynı kişidir.
  7 -5 ... pismis cigerlerin kebabi
 3. 3.
  doğru bir tespittir.
  lakin altında son model jip le kurduğu fabrikalarda, çalıştırdığı müslüman fakir ve aç kardeşlerinin hakkını yiyerek, onları savunuyor gibi yapan dinciden hiç bir farkı yoktur.
  her iki kesimde de bu tür sapkınlar mevcuttur ha bu olay solcular da daha fazladır diyebilirsiniz bunu anlarım belki bende katılırım, ama olaya düz değil 180 derecelik açıyla bakmak çok önemli.
  4 -1 ... hectoruk84
 4. 4.
  (bkz: halk açken converse giyen solcu)
  2 -3 ... yapma cemil
 5. 5.
  günümüzde çok fazlaca gördüğümüz son model jiplere binen Türbanlı,badem bıyıklı müslüman kardeşlerimizden daha aşağılık bir durum değildir.
  4 ... kavatar
 6. 6.
  halk açken meclis makam arabalarını yenileyen sözde müslümanlardan daha kötü değildir.
  halktan birinin çocuğu işsizken 'senin çocuğun da işsiz kalsın', 'bunlara sorsan kriz ne bilmezler', 'hamdolsun kriz bizi teğet geçti' diyen kişiden daha fazla vicdan sahibidir.
  4 -1 ... morbulutlar
 7. 7.
  birde bunların iphone kullanıp emperyalizime karşıyım diyenleri vardır ki karşılarına geçilip kahkaha atılacak kadar gülünçtürler.
  -3 ... karamuro
 8. 8.
  solcuyu sadece üniversite kampüsünde görmüş olmak kapsamında olabilmekle birlikte "solcuyu sadece gece kulübünde görmüş olmak" şeklinde yeni bir başlığı da tetikleyecek gazlama tarif.
  (bkz: solcuyu sadece gece kulübünde görmüş olmak)
  ... usualsuspects
 9. 9.
  (bkz: devrimci her şeyin en iyisine layıktır)
  (bkz: sözde solcu)
  1 -4 ... merkeziagirlik
 10. 10.
  muhakkak böyle dangalaklar da verdır ancak sağ cenahtan örneğin milliyetçi geçinip mangalda kül bırakmayıp pkk'ye sövenler orduyu kuzey ırak'ı ya da bizzat diyabakır'ı hakkari'yi bombalamaya çağıranlar nedense hep asker kaçağıdır...götün yiyosa al el eline g-3 ü sen git gabar'a pezevenk milletin çocuğunun kanı üzerinden milliyetçilik yapma...
  ... hasan2salakosman4