bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1 mayıs 2009'da taksim meydanına ulaşmış beşiktaş'ımızın özgür grubu.

  http://halkintakimi.com/

  --spoiler--
  Biz kimiz?

  Biz, büyük olmayı "çok" olmak, önüne her geleni ezebilmek, görgüsüz hezeyanlarını tatmin için herşeyin ve herkesin alınıp satılabildiği ortamları yaratıp sonra da oradan beslenmek olan ve tapınılası tek değeri sadece ve sadece "güç" olarak görenlerin yer aldığı tribünün tam karşısında, Eto'o ların,Pluton'ların,Pakistan'lı bebelerin, Irak'lı dedelerin, Latin Amerika'lı işçilerin,siyahların-beyazların,kızılderililerin-eskimoların-çingenelerin,pazar malı ucuz beyaz pamuklusunun üzerine siyah şeritler diktirerek mahalle maçına çıkan veletlerin, o ucuz formayı o velete etiketini koymadan diken komşu teyzenin, topumuzu bize bedeli ruz-ı mahşerde ödenecek bir "borç" karşılığı veren bakkal amcanın, sözün özü "Halkın Takımı" yız.
  --spoiler--
  3 -2 ... lock
 2. 2.
  beşiktaş ın içindeki sol görüşlü taraftar grubu. endüstriyel futbola karşı cephe almış olan bir gruptur. ayrıca 2008 yılından bu yana dergi çıkarmaktadırlar. dergilere ulaşım için: http://www.halkintakimi.com/pilav.htm

  halkın takımı
  -1 ... karyola
 3. 3.
  elazığ'da olan depremden sonra halkın acılarını sarmaya çalışacak takımdır. bu yolda yine örnek olması takdire şayan'dır.

  --spoiler--
  BJK Kadın, Aile ve Çocuk istişare Heyeti'nin sorumlusu Revna Demirören, heyette yer alan sanatçı Hülya Koçyiğit, iş kadını Aslı Ekşioğlu, BJK Koleji kurucu temsilcisi ve yöneticisi Begüm Yücel ve istişare Heyetleri'nin Koordinatörü Dr. Turhan Şalva'nın katılımı ile bir toplantı gerçekleştiren heyet 13 Mart Cumartesi günü Elazığ'a giderek, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli yardımlarda bulunma ayrıca hasar nedeniyle kullanılamayacak duruma gelen bir okulu yeniden yaptırma kararı aldı.
  --spoiler--
  ... bizans imparatoru kahpe antuan
 4. 4.
  (bkz: livorno)
  (bkz: adanademirspor)
  2 -1 ... the joker
 5. 5.
  son zamanlarda önemli işler yaparak dikkat çekmeyi başaran sol görüşlü taraftar grubu.
  --spoiler--
  HALKIN TAKIMI Facebook
  http://www.facebook.com/p...HALKIN-TAKIMI/87200595054
  ***
  HALKIN TAKIMI Site
  http://www.halkintakimi.com/
  ***
  HALKIN TAKIMI Forum
  http://www.halkintakimi.com/forum/
  ***
  HALKIN TAKIMI Radyo
  http://www.halkintakimi.net/radyo.html
  ***
  HALKIN TAKIMI Sözlük
  http://halkintakimi.sozlukspot.com/
  --spoiler--
  ... boran
 6. 6.
  [#8368948]

  yozlaşmaya karşı olan devrimci bir kültürün, müzik grubunun etkinliği öncesi zil zurna içerek, tepki toplamışlardır.
  ... i belong to che
 7. 7.
  varlığından ve kıyısından köşesinden bir parçası olmaktan dolayı gurur duyduğum beşiktaş taraftarının özünü kaybetmesini engelleyen beşiktaşın özeti taraftar gurubu.
  2 ... allahin belasi
 8. 8.
  cumhuriyet halk parti'si vekillerinin, siyasetin stresini atmak amacıyla diğer parti mensuplarıyla yapılan halı saha maçları için kendine uygun gördüğü takım ismidir.
  -1 ... hallederiz
 9. 9.
  fenerbahçe'Dir.
  arabacılar, osmanlı devletinin takımı, bürokrat beşiktaş'a; elitistler, zenginler, fransız özentileri olan liseli galatasaray'a karşı; kadıköy'de, papazın çayırında, sıradan gençlerin kurduğu kulüptür.
  ama fener'in halkın takımı olması buna dayanmaz.
  kurtuluş savaşında ingiliz takımlarına karşı gösterdiği mücadeleye, aldığı zaferlere, ve kuşatılmış halka umut vermesine dayanır. büyük fenerbahçe aşkı, türk halkında böyle doğmuştur. ve fenerbahçe böylece halkın takımı olmuştur.

  unutmayın; büyük atatürk'ün, büyük takımlar arasında tek ziyaret ettiği kulüp fenerbahçe'dir. neden acaba?

  (bkz: atatürk ün ziyaret ettiği kulüpler)
  1 -6 ... atgmuls
 10. 10.
  halkın takımı fenerbahçedir demek için beyninin yarısını aldırmış olmak gerekir. halkın takımı geçmişte de, bugün de gelecekte de beşiktaş'tır. bunu iyice yazın bi yere unutmayın davarlar sizi. evet.
  3 -2 ... fikir muhendisi fikri