1. 1.
  %6 oy almış bir partiye ve gönül verenlerine asalım keselim vatan hainleri meclisten atalım gibi faşistçe önerilerde bulunan insandır. bunları gören yabancı biri de sanarki bdp halkın oylarıyla gelmedi o mecliste zoraki duruyor.
  4 -18 ... konvers giyen komunist
 2. 2.
  malesef halkın oylarıyla gelmiştir. ama oy vermediğimden saygı duymak zorunda değilim.
  2 ... bugun gidip yarin gelen
 3. 3.
  bebek katillerinin meclisteki koluna saygı duymayan insandır. kendisine aferindir. ayrıca ben o %6 lık kesimin ta amlarına koyayımdır. çok ayıp ediyorlar zira.
  3 ... jarrus
 4. 4.
  hitlere oy veren kesimin görüşüne de saygı göstermeyen kişilerdir. ortada bir görüşün olsa saygı gösterirdik zaten. eline silah al, dağa çık. ondan sonra gel demokrasi diye ciyakla. senin demokrasi anlayışını eşekler öpsün.
  2 -1 ... the jack of clubs
 5. 5.
  Yaptıkları bölücü açıklamaları yine bölücü küçük bir azınlık tarafından oylandi diye saygı duymayacağım için düşman olmaktan rahatsızlık duymadigim durumdur. Bu insanlar ülkemi bommel istediklerini açıkça beyan ederken hangi saygıya dayanirlar ki diye sorarlar adama.
  1 ... gunessevmezdenizsever
 6. 5.
  bdp 'nin siyasi parti olmadığını bilen insandır, şahsen % 52'nin tercihine saygı duymazken bebek katillerine hiç saygı duymuyorum.
  1 ... sinirlenmicem
 7. 6.
  seçim zamanı köylerden oy almak için pkk lıları gönderen partiye saygı duymak,saygısızlıktır.
  1 ... cazmaka
 8. 7.
  saygısızdır. ne kadar örgütle yakın olan bir parti bile olsa sonuçta ciddi bir çoğunluğu temsil ediyor.

  bdp olmasaydı ne olurdu hiç düşündünüz mü? karayılan'ı mı muhattap alacaktınız?

  kötü de olsa bdp o yöre halkının sesidir.

  roboski'yi unutmuştuk çoktan bdp olmasaydı. ah o roboski..

  (bkz: unutursak kalbimiz kurusun)
  (bkz: uludere katliamı)

  not: kürtlerin çoğunlukta olduğu yerleri yıllardır asimile etmeye çalışan akp dense bdp kat be kat daha iyidir.
  ... baddin nabiyon baddin
 9. 8.
  yapılan düşmanlık halkın seçimine değildir. siyasi bir partinin teröre verdiği desteğe düşmanlıktır. adı ygp olur dvp olur önemli değil. önemli olan yürütmüş olduğu politikalardır. elbette bu tür siyasi partilere oy verenlerde kısmi olarak bu düşmanlıktan nasiplerini alabilirler. ayrıca teröre destek veren hiç bir iradeye halkın iradesi bile olsa destek verilmez ancak nefretle kınanır.
  ... ayazhan
 10. 9.
  Ama bize soygi duymuyollaa diye zirlayacaginiza bi aynaya bakin. Siz kendinize saygi duyabiliyorsaniz ben de duyacagim pitorcanlar.
  ... fiorino sanzimani