1. 1.
    başbakanliği biraktiktan sonra kadin dogum uzmani olarak yasamina devam etmeyi düsünen kişidir. ( bu bir )

halkina kaç çocuk yapmasi gerektiğini salik veren basbakandir. çok uzaklara gitmeyin dostlar, bizim tayyip bu. başkasi olamazdi zaten. ( bu iki )

demeyim demeyim diyorum da, ya sana ne benim uckurumdan be adam ? tövbe allahim ya rabbim, sen bilirsin iyisini. ( ücüncüyü bulamadim, bununla idare edin. )
    14 -11 ... day light
  2. 2.
    siyasetten başka şeylere de meraklanan basbakandir.

bir şey daha diyeceğim ;

niye zorunuza gidiyor ki ? tayyip işte, tayyip. bu bir gerçek, kabul edin bunu. ha unutmadan; en az üç çocuk yapin.
    4 -1 ... day light
  3. 3.
    burnu şey! gibi olandır.
    5 ... m m m
  4. 4.
    (bkz: en az üç çocuk yapın)
    (bkz: haftada en fazla üç kez sevişin) *
    1 ... buny
  5. 5.
    rte: şundan üç çocuk yap hemen.
    erkek: sayın rte hemen yapamam, zaten bundanda şüpheliyim olmaz gibi bu karıdan.
    rte: acele almam lazım hemen çabuk üç çocuk sar hemen.
    erkek: genelde sorulmaz ayıptır ama ne bu acele sayın rte?
    rte: bunlardan 1.'sini derin devlete mensup, 2.'sini hain, 3.'sünü de şehit yapıcağız. inşallah.
    düşünen penis: amin.
    4 ... bilememko
  6. 6.
    (bkz: canı sıkılan başbakan).
    ... glena
  7. 7.
    (bkz: nicolas sarkozy)
    ... etonya
  8. 8.
    "en azından burnunu sokuyor" diyerekten avunulası başbakan. olur ya adam delirir "sen yapmazsan ben yaparım üç çocuğu, çekil" diye basar evi. halimize şükredelim, beterin beteri var. allah çok şükür dinimiz islam amin

(bkz: türk milleti olarak her kötü şeye alışmak)
    2 ... materyalist imam
  9. 9.
    nüfus azlığı yaşanan avrupa ülkelerinde 3 çocuk yapın demesi anlayışla karşılanabilecek başbakan örneğidir.
    hastane ve okul yetmezliği yaşayan memleketimde az çocuk yapın demesi beklenen başbakandır.
    1 ... cassandra
  10. 10.
    aman diyim, halk da onun cinsel hayatina bir sey sokmasin. *
    4 -1 ... bir bucuk iskender yaninda light kola