1. 1.
  mevcut lider.

  bir türkiye gerçeğidir.
  7 -2 ... azraa
 2. 2.
  müslüman değildir o, müslüman olsa duramazsın.
  2 ... cincinnatus
 3. 3.
  Halk açlıktan sefaletten kırılırken elektrik faturası aylık 70.000 TL olan ultra-uzay üssü gibi sarayında 4000 TL'lik s.....k çayını 1000 TL'lik s....k fincanından içen ama gelin görün ki çıktığı ilk mitingde şükürden, bolluktan bahseden Müslüman'dır. Kendisini bilen bilir; fazla küfre gerek yok.
  ... nazimtugra
 4. 4.
  Tüm müslüman liderleri.

  Osmanlıda dahi durum böyleydi. Saray zengin halk yoklukta idi.

  Değişen bişey yoktur, olmayacaktır.
  3 -3 ... bal arisi gibi
 5. 5.
  "Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik!" naraları atan tatlı su müslümanlarının yaşam tarzıdır. IQ seviyesi koyunlarla rekabet içinde olan yurdum insanlarının favorileri arasında yer alırlar.
  4 -3 ... damaroglani
 6. 6.
  lan türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanı gecekonduda mı yaşayacak.bok atayım derken iyice saçmaladınız.şu saray muhabbetini artık kesin lütfen.
  6 -10 ... e haliyle kafayi yedim
 7. 6.
  apartman dairesinde yaşayan merkel gibi salak değildir. hristiyan ve müslüman zekası burada ayrılıyor işte. sen çok yaşa padişahım.
  2 -2 ... inmyopinion
 8. 7.
  Munafiktir.
  4 -1 ... selia
 9. 8.
  Halkını hic düşünmeyen müslümandır.Şimdi halka sorsan bu adam ömür boyu böyle yaşayabilsin diye çocuğunu kesecek insanlar var. Devlet yüzünden kendini birey olmaktan soyutlamış bu kişiler kendi kişisel haklarının farkında bile değiller.Neden diye hiç sormuyorlar. Neden kıt kanaat geciniyorum, neden hep daha kötüsüne razi olmak zorundayım? Neden beni yönetenler sözde iyiliğimi düşünenler arasında uçurum kadar fark var yasantimda? insan bir dönüp bakmalı. Halkını düşünen kişi Uruguay başkanı gibi yaşar. Dünya nimetlerinden elini ayağını çekmiş diyemem onun için çünkü bizzat dünya nimetleri içinde yaşıyor doğa ile iç içe. Bizde varsa yoksa saray,malikane,rezidans. Sonra bu tür yerlerde konaklayanlar gelsin seni yönetsin, anlasın çok bekleriz. Garipler de biz bir kuru ekmekle de yaşarız devletimize zeval gelmesin diye kendini teselli ediyorlardır.
  5 ... mariana
 10. 9.
  sarayı mezarına sokıcak hali yok merak etme, o gider başkası o sarayda görev yapar, boş boş konuşmayın amk
  5 -1 ... blowjobbetterthannojob