1. 1.
  Başka kollardadır. işte gerçek medeniyet, işte gerçek laiklik. Çağdaşlık dediğin gerektiğinde paylaşmayı bilmektir. Helal olsun yobazları ve gericileri çıldırtan bu iki evli kemalist sanatçımıza.

  halit ergenç ve bergüzar korel in çağdaş dansı
  11 -20 ... zall bana hep abi der
 2. 2.
  Bence halitzi yavşaklıgil daha güzel dans eder.
  2 -3 ... hayat guzel
 3. 3.
  gayet sekülerdir.
  3 -3 ... zall bana hep abi der
 4. 4.
  uzun boylu birilerine sürekli kucak dansı yapanların zoruna gitmiştir. rabbim kucak dolusu zeka dağıtırken türlü türlü ahlakı, hoşgörüyü, merhameti, insanlığı bünyelere verirken siz cuma günleri akşam merasimden kaçmak için tuvalete saklanan ergen liseliler gibi tuvalete falan mı saklanmıştınız lan. bu kadar mal olmanın başka bir açıklaması yok çünkü. amk 2 normal olay arasında bağlantı kur deseler trene bakan sığır gibi bakarlar ama ne ile neyi bağdaştırıyorlar ne ile neyin arasında bağlantı kuruyorlar bak hele *

  bu tırreklere parklarda türlü türlü şeyler yapanları göstersen "bir kişinin yaptığını tümüne mal edemezsin bir keremm" diye sümüklenirler ama bir çiftin dans dersi almasını tüm kesime yüklerler. bunlara aptal demek mal demek gerçek aptallara mallara hakaret aslında ama işte kullanılabilecek kelime sayısı sınırlı..
  12 -9 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  Gayet normal danstır, evli insanlar birbirlerine güvenirler, bunda ters yada yanlış birşey yok, sadece dans o kadar.
  5 -1 ... dionysosun kizi
 6. 6.
  Lan oğlum bi de bize koyun diyorlar. Bu yapılanın medeniyetle ne âlâkası var? Medeni olacaz diye batının türlü türlü ahlaksızlıklarını alıp millete matah bir şey gibi sunmak koyunluk değildir de nedir? Bilim ve teknoloji bu dansın neresinde şimdi?

  Çağdaşlık ve sekülarizm buysa eğer, birileri bizi fena halde kekliyor beyler. Bu düpedüz yozlaşmadır. Sanki muhafazakar ve milliyetçi geçinen kesimde de bu yozlaşmadan payını almıyor mu? Derseniz, evet fazlasıyla alıyor merak etmeyin. Aşkı memnu, Ben bilmem eşim bilir türü yarışmalar Bugün ne giysem, benimle dans et, binbir gece, survivor ve ve daha neler neler. Her türlü çarpık ilişkilerin bol bol sergilendiği senaryolar diziler filmler programlar. Ha bu arada 1990 dan beri süregelen bu yozlaşma ve bozulma toplumda siyasette ekonomide ailede iş hayatında ve en önemlisi manevi hayatta da göze çarpıyor. Medya bir araçtır. Kendisine biçilen rolun hakkını..! Gayet iyi veriyor. Dejenerasyon, dezenformasyon, manipulasyon duble gaz devam..bizi izlemeye devam edin..

  Muhteşem sülünün her bölümde başka bir hatunla yatağa girmesini hazmedemeyen hayme ananın muhterem kızı gökçe hanımın çekimler esnasında seti basarak kocasına cıngar çıkarttığı kıskançlık krizlerine girdiği, gazelerin satır aralarında yer aldığı olaylı günleri hatırlayın. insan fıtratı bu eşini kıskanacak koruyup kollayacak tabi. Olması gereken de o zaten. Böyle lanse edildiği gibi kucak dansı filan değil.
  8 -5 ... gazeloglu
 7. 7.
  gericileri çıldırtmıştır.
  2 -3 ... zall bana hep abi der
 8. 8.
  Kocası rahatsız olmuyorsa bize bok yemek düşer. isterlerse swinger yapsınlar bana ne. Alan razı veren razı.
  4 -2 ... frekans
 9. 9.
  Evli insanlar güvenirler bir kere tamam mı?
  Sizde karınıza güveneceksiniz
  Nolmuş başka bir adamın kucağına oturduysa
  Güveneceksiniz gaayet normal bir şeydir.

  Hem namus bacak arasında değil ki aynı zamanda
  Beyindedir
  O yüzden girip çıkması bile önemli değil.

  Edit: hoaaayydaaa.
  Ulan sizin söylediklerinizin aynısını söylüyorum ne diye eksiliyorsunuz.
  3 -8 ... baybolla
 10. 10.
  Hayirdir aramizda halit in kucagina mi oturmak isteyen var?

  Bize nedir amk durumu.
  8 -4 ... ruut altmis alti