1. 1.
  Kendisi star gazetesi yazarıymış. Yeni öğrenmiş olmamla birlikte bunu öğreniş hikayem gezi parkıyla ilgili bir twitden dolayıdır.

  Doğru mudur bilmiyorum ancak böyle bişeyi yapacak adam yok aga ya. hem kızın belediye başkanının kızı olduğu biliniyo muymuş da ona öyle bişey yapsınlar. Hem neden öyle birşek yapsınlar. yapmayın gözünüzü seveyim hacı ya
  halime kökçe
  1 ... essah mi diyon
 2. 2.
  Erdoğan yalakası kapalı cahil.
  6 ... o picak neydi o picak
 3. 3.
  ekran yüzlerdendir. heyecanlı ve konuşkan ama demirel ekolündendir, konuşur konuşur ama bir şey anlatmaz.
  1 ... dervisabdi
 4. 4.
  Star gazetesi'nde yazan akpli. eylemcilerin başörtülü kadının üzerine işemesi yalanıyla ortaya çıkıp kanal d nin kabataş görüntülerini yayınlaması sonrası dumur olan isim. elif çakır gibi tv'de rezil olmuştur.

  elbette yargılanmalısınız ! millete yalan söyleyip akp adına tv'de gazetede yalan yazdınız! zehra develioğlu projesiyle insanları galeyana getirdiniz. kendinizden utanacağınıza hala tv'lerde demagoji yapıp yalan söylemeye devam ediyorsunuz.

  habertürk'te 25.02.2015 tarihli karşıt görüş programında enver aysever gerçekleri sıralayınca dayanamayıp canlı yayından topukladı. gerçekler suratına çarpılınca şov yaparak canlı yayını terk etti. sonra kemal öztürk de terk etti. eee ikisi de 2015 seçimlerinde akp'den milletvekili aday adayı. bu kalıpta olup aday olmak fıtratlarında var!

  edit: 7 haziran 2015 milletvekili genel seçimleri eklemesi

  ne kendisi ne de kemal öztürk bu dönemde vekil adayı olabilmiştir. bu kadar yandaşlığa rağmen aday gösterilmemiştir. gitti bütün çabalarınız. tv'lerde şov yapmanın bir faydası yokmuş demek.

  (bkz: nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilme)

  (bkz: ahahaha ahahahahahaha)
  3 ... recruit
 5. 5.
  ayar yiyip tıpış tıpış programdan kaçan itici kişi.
  3 ... hell blazer
 6. 6.
  enver ayseverin ''yargılanacaksınız'' sözüne, siz kim oluyorsunuz şeklinde cevap vererek arkasının sağlamlığından dem vurmaya çalışmış, sonrasında ise topukları kıçına vura vura kaçmak suretiyle programı terketmiş gazeteci (!)

  akp'den aday adayıymış bu arada, akp şahtı şahbaz oldu.

  https://www.youtube.com/watch?v=FXshRnY3qSE+
  4 -2 ... inmyopinion
 7. 7.
  kadınlardan nefret etmeme sebep olan bir isim daha. enver aysever, yargılanacaksınız dediği zaman yüzündeki ifade yardı.
  2 -3 ... sehnsucht
 8. 8.
  suçluluk psikolojisiyle haberturk'ten kaçıp giden gazeteci(!) nereye kaçıyorsun, palavracı! ayrıca akp aday adayı imiş. yakışır, tam da yerini bulmuş!
  ... kerameti kendinden menkul
 9. 9.
  akp dönemi gazetecilerinden. son yıllarda havuz medyasının ekranlarında boy göstererek tanıştı insanlar. bir de aday adayıymış ki aysever'in "yargılanacaksınız "sözüne tartışmadan uzaklaşarak karşılık vermiş yani verememiş.

  umarım kabataş yalanına öyle ya da böyle ortak olanlar gerçek yargıya hesap verir ilerde! muhtemelen bu da malum sözde siyasi oluşum ve yargıdaki unsurları temizlendikten sonra olacak!
  3 ... crossd
 10. 10.
  Karbon kağıdından fazlası değildir. Büyük abileri, akıl hocaları, kalemlerini kiralayanlar gibi provokasyondan, nefret dilinden nemalanıp birde bu durumdan şikayetçi olacak kadar tutarsız, samimiyetsiz bir kişiliktir. Sözüm ona yazardır. Ha birde bu aşırı derece zeki hanımefendi ezber yapmak suretiyle çalıştığı konular dışında hiç beklemediği bir yerden soru geldiğinde çok güzel kaçar. Tıpkı abileri gibi. Kaçmayı bizden öğrenecek değil ya!
  3 ... sodomlu