1. ?.
  canım ailem dizisinin bahtsız bedevisi halim adına, insanlık adına düzenlenmiş kampanyadır. sevgili sözlük insanları elinizi vicdanınıza koyun, bu halim'e yazık olmuyor mu? ona yapılan terbiyesizlik değil midir? adamcağız sevdiği kadın için maddi, manevi her şeyi yapıyor , resmen maymuna dönüyor yine kimseye yaranamıyor. ne nişanlısı ne ailesi. halim garibime karşı herkes sürekli bir çemkirme içinde.

  zaten gidişattan da belli, yavuklu da gidecek elden. lütfen bu duruma sessiz kalmayalım halim'e sahip çıkalım.
  6 ... guzunamca
 2. ?.
  halim benim sevgilim olsun. bana otel alsın, birer düzine trabzon burmasını kollarıma yığsın, o otelin müdürü ben olayım. sabah akşam kebap yedirsin. halim mutlu, ben mutlu.
  3 ... aysengruda
 3. ?.
  (bkz: hepimiz halimiz)
  2 ... umberto da silva junior
 4. ?.
  4 s kuralının yine işleyeceği ve kampanyanın pek de bir sonuç vermeyeceğini düşünmeme rağmen, yine de desteklenmesi gereken oluşumdur.
  6 ... kayip pena
 5. ?.
  (bkz: halimiz harap)
  3 ... sokaklambasi
 6. ?.
  halım sen bızım her seyımızsın...

  adam kotu gosterılıyor ancak hıc kotuluk yapmıyor... vaktı zamanında sozlenmıs kızla, kız da sevıyor gıbı baslarda, sonra alı gelıyor ve bu kız orospuluk edıyor... kım suclu? elbette halım suclu... anlıyor bızım halım durumu ancak bırakmıyor pesını... askı ıcın savasıyor... alı ıse hıcbır sey yapmıyor... kım suclu? yıne bızım halım... uzak tutmaya calısyor sevdıcegını alı den, paralar dokuyor, sevgısını tavan da tutyor, alı salak hayaller pesınde... kım suclu? yıne halım, hep halım...

  halım, cıgerım, cancazım... sen bızım her seyımızsın... halım candır... ezılen herkes halımdır... halım efsanedır... halım e yazık olacak bellı ama bız yıne de arkasındayız...

  yuru be kocum halım..
  4 ... beyniolmayankafa
 7. ?.
  halim'e sahip çıkılacaksa, ki çıkılmalıdır, ona da ben sahip çıkarım. din de benim, devlet de benim, millet de benim. çekil aradan sözlük.

  halim seni çok özledik. sepetini özledik. o cırtlak sesinnen bağırınmalarını özledik. duyduk ki boynun kırıhmış yine aynı yerinden, geçmiş olsun. lütfen dön artık. bize de iki bira çekersin artık insanlık ölmedi ya!
  2 ... yeni pijama kokusu
 8. ?.
  katılımın az olmasını beklediğim kampanyadır. halim kendini sevmektedir aslında yaptığı herşey karşıdaki kişi için değil bir nebze kendini mutlu kılmak içindir. işte bu nedenle korunması, kollanması gerken kişi ali'dir.
  (bkz: kahrolsun halim ler yaşasın ali ler)
  (bkz: işi gücü bırakıp dizi fanatiği olmak)
  3 -2 ... xargn
 9. ?.
  (bkz: bu böyle gitmez)
  ... rosava
 10. ?.
  halimizin ve halimimizin malamat olmaması için tüm fasulyecilerin ve karşılıksız sevenlerin destek olması gereken kampanya.

  (bkz: halimiz duman)
  ... bir omurluk misafir