bugün

iyi midir, kötü müdür çözemedim gitti. aslında pek öyle komplekslerim olmamasıyla beraber kız ayarlama konusunda nasıl bir artı ya da eksi yönleri olduğu üstünde de düşünüyorum. bazen sempatik olabiliyor bir ortamda yine sohbet o noktaya geldi mi patlatıyorum bir aaaeey ya da çaresiiiz falan güzel oluyo sohbet koyulaşıyor ama kızlar ne gözel bakıyor bu sohbete bilmiyorum dalga geçtikleri eğlendikleri biri miyim onlar için yoksa potansiyel sevgili adayı mı bu sorun üzerinde düşünüyorum hayat ne garip.
sadece benzetilen bir kişi olsa hallolur gider dersin bir yerden sonra sıkılırlar hani. ama ve lakin bir de bulunulan ortamda benzetilen kişi sayısı ikiye çıkınca iyice bokundan yenmeyen hal olur gider. halil sezai! aaeeeaa! çeresssiiizz! diye arkandan bağrışmaları geçtim. siz ikiz misiniz, kardeş misiniz, amcaoğlu musunuz diye sorular uzar gider de önüne geçemezsin. * * barda sahneye çıkan elaman gelir arkadaşlarınızı da toplayın gelin misafirim olun mutlaka diye teklifler almaya başlarsınız. aman gitmeyin desem; sahneye çıkarıp ortam materyali yaparlar sizi gülerler, eğlenirler, kafa bulurlar diye yalan olur. mutlaka gidin iyi ortam yapılır, her türlü gideri olur. bir yerden elbet tutturursun faydasını. *
arkadaşımın başına gelen durum. adamın yürüyüş tarzı bildiğin meyhane çıkışındaki halil sezai.
güncel Önemli Başlıklar