bugün

Halil Sezai, 67 yaşında olan Hüseyin Meriç isimli bir kişiyi öldüresiye dövdü! Yaşlı adamı darp eden şarkıcının, götürüldüğü karakolda nezarette tutulduğu öğrenildi. Mağdur adam, “Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, ‘Ezan mı okuyorsun lan sen?’ diye daha çok dövdü.” dedi.

https://twitter.com/kadra...tatus/1306153884247826433
karşısında 50 yaş altında sıradan, sağlıklı biri olsa bu "sanatçı" arkadaşla top gibi oynayacağını kendisi de bildiğinden, karşısında bu yaşlı adamı savunmasız halde bulunca "lan galiba çok fena dövebiliyorum" diye bütün ezikliğini bu adam vasıtasıyla atmaya çalışmış. Yazık.

edit: yaşlı adamın haklı olması, ya da halil sezai'nin haklı olması değil benim bahsettiğim. karşında 67 yaşında, sana karşılık veremeyen, aciz durumda olan bir adamla kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorsan, adam öylece dururken smackdown izlemiş ergen gibi kafasına diz atmaya falan çalışıyorsan burada bir ego tatmin etme uğraşısı var demektir.
içeride tüm dövüş sanatlarını detaylı inceleme fırsatı olacaktır zaten.
Tekme, yumruk, diz, sopa. Allah ne verdiyse vurmuş. Halil sezai'nin anasına bacısına mı sövdü naptı acaba? Fena dövmüş yaşlı adamı.

Edit: allaaah. Soruya bak! "Ezan mı okuyorsun sen?"

Ezana karşı bir şarkıcı sanatçı. Seni bu ülkede yaşatmazlar halil. Umarım bu halk nasıl seni göklere çıkardıysa aynı şekilde de indirmeyi bilir ayyaş.
böyle adamları meşhur edip başımıza tebelleş ederseniz olacağı bu.
Neden yapmış böyle bir. Şey acaba durduk yere mi yaptı.500 t binerseniz size karşı yer vermezseniz okadar terbiyesizce konuşan sizi linç ettirmeye çalışan ihtiyar varki başıma geldi bazen ya sabır diyorsunuz acaba ne oldu neden dövdü birilerini linç etmeden önce bakmak lazım hemen durumu din vs gibi yerlere çekmeyin troller. Sonra üzerine deri elbiseli adamlar gelir işer.
2016’yı 2017’ye bağlayan Reina saldırısının olduğu gece Show Tv’de bu lavuk Yılbaşı Gecesi için çekilen banttan programa konuktu. Sanırsam şu şair Ahmet Selçuk ilkan’ın albüm tanıtımı gibi bir şeydi.
Neyse çok uzatmayalım bu herif o programda bile zil zurna sarhoştu ki programı izlerken Tv karşısında bile çok net belli oluyordu.
Böyle tiplere prim vermeyin millet. Müptezel sarhoşun teki yaşlı adamı dövmüş gibi okumak lazım haberi yoksa öperler Halil Sezai’yi.
bir akabe ünlüsü.
kendisine yakışmamıştır. gücü yaşlı adamama yetmiş. bu olayla birlikte bütün kariyeri bitmiştir bana göre.
rok olsan bir iki sene köşende sessiz kalıp sonra kaldığın yerden devam ederdin ama ne yazık ki boku yedin dostum. Seni de şöyle ozan beyin yanıma alalım.
Haktır agbi bu ülkeye vallaha hak

Sen git Karaman koyunu gibi meleyen adamı sanatçı (!) Yap götünü kaldır afedersin

Sonrada "holol bozo dovdu"

Keske bu ülkede meşhur olmak bu kadar kolay olmasa...
her ne olursa olsun 67 yaşındaki yaşlı bir adamı dövmesi ve döverken de "ezan mı okuyorsun sen?" demesi sadece iki kişi arasında kalan bir olay olamaz.
umarım gerekli merciler olaya müdahale eder.
ayyyyyyy ayyyyyyyy diye şarkı söylemekten başka bir numarası olmayan itici tip. umarım ceza alır diyeceğim ama galiba ifadesini alıp salıvermişler.
Halil Sezai'nin ifadesinin alınıp serbest bırakıldığı olay. Son zamanlarda ülkemizde tutuklu yargılanan oldu mu diye düşündürüyor insana artık bu olaylar.
incir reçeli filmi ile oluşan kredisi bu olayla bitmiştir.
yaşlı bir adamı dövmek karakterini ortaya koyuyor aslında. kendini haklı çıkarmak için birde saçma sapan argümantasyon kasıyorsunuz sanatçı müsveddeleri sizi.

Şöyle efendi işinde gücünde sanatçı yok kalmadı la ülkede. bunları başımıza türetenler yine biziz. Taşrada mı yaşıyoruz seni rahatsız eden bir durum varsa mahkemeye verirsin.

bunun haklı hiçbir açıklaması olamaz. id dürtüleriyle hareket eden bu insanımsı kişiler sanatçıyım diye dolaşıyor ortalıkta.
herkes dişini geçirebildiğine.

şaşırtmadı, kendisi mental sağlığı yerinde görünmüyordu zaten.
bir daha dinsiz halil sezai’yi dinler miyim ?
elbette hayır

çünkü ezana bildiğin karşı çıktı
adam kelimeyi şahadet getirmiş sen ezan mı okuyorsun demiş kimsenin inancı beni ilgilendirmez ama ezanla kelimeyi şahadetin farkını bilmeyen biride ne biliyim marsta felan mı ikamet ediyormuş.

ülkede herkes sanatçı herkes aktör oldu kalite yerlerde. sanatçı dediğin halka örnek davranışlar sergiler bir ağırlığı olur. yaşı senden büyük bir adama el kalkmaz her ne olursa olsun polise şikayet et.

birde dini değerlere saygısı olmadığını düşünüyorum. ezan konusun yüzünden. sırf kapalı diye insanlara öcü felan diye hakaret edenler var. sözüm ona sanatçı. işte bunlar aynı zihniyet. ha mini etek giyene laf eden yobazdan ne farkı var bunların.
ilk çıktığından beri hiç haz etmedim bu adamdan 2 şarkı yapıp ünlü oldu. Aptal saptal insanlar tav oldu. iyi olmuş inşallah iyi bir ceza alır.
En başından beri hak etmediği bir şöhret ve sevgi sahibi oldu bu eleman. Ayrıca bu samimiyetsiz göt kendini aklamak için ekşi sözlükte parayla entry yazdırıyor şu anda. Bunun Sağlam dayak yediği videoyu da izleriz.

Yıllar önce çevremdeki insanlar yok incir reçeli ne güzel film aman isyan şarkısı falan diye gezinirlerken nasıl olur da bu adamdaki samimiyetsizliği görmezsiniz derdim. Kadınlar böyle karakterlere düşüyorlar çünkü samimiyetle şekilciliği ayırt edemiyorlar erkekler de bakıyor ki eleman prim yapıyor hop peşlerinden... ondan sonra sütünü sümüğünü z.........m Elemanı ünlü oluyor.
Olaylara hep tek taraflı bakıyorsunuz. Yaşlılar dövülmez kabul. Bazen öyle anlar olur ki bardak dolar tasar. Insanın gözü döner, cinnet anı gelir. Bazı komşular vardır ki insanı dinden imandan çıkarır. Bu ıhtiyar da belli ki bu adami delirtmis. Halil sezaiyi çok tanımıyorum ama duruşu naif , kendi halinde birine benziyor , sebepsiz yere birini dövecek biri gibi değil. Adam şehadet getirmiş falan nereden biliyorsunuz özellikle yapmadığını, bu ünlü , türkiye de malum din üzerinden milleti kandırmak moda olmuş. Orada yaşamadan, olaylara tanıklık etmeden önyargılı olmamak en iyisi.
Şiddetin her türlüsü kınanmalı ve cezalandırılmalıdır elbette, mağdur insanın yaşına, başına bakılmaksızın.

Lakin hakkaniyetli olmak, bir olayı değerlendirirken hem nalına hem mıhına vurmayı öğrenmek zorundayız.
Evet kınayalım, ayıplayalım, yazalım, çizelim, bir süre müziklerini dinlemeyelim falan filan ama boynuna yağlı Urganı geçirmeden evvel, komşusu olan yaşlı Adam tarafından günlerce değil, haftalarca değil, aylarca taciz edildiğini, rahatsız edildiğini, huzursuz edildiğini, sorunu çözmek adına defalarca kapısına gidip konuşma girişimini gözardı etmeyelim, burası önemli.
Yani olay bir anda, ani bir çıkışla gelişmedi belli ki, sınırları zorlayan, laftan, sözden anlamayan bir insan sözkonusu ve bu da gerçekten asap bozucu ve insanın kontrolünü kaybettirecek potansiyelde bir sorun.

H. Sezai, bir nebze anlamaya çalışılmalı ama pek tabii ki darp girişimi desteklenmemelidir.
Saygısızlık. Bildiğiniz saygısız efenim. Yazık kendisine ve hayranlarına.
bu ülkede fetönün öğrencisiyim diyenler hala %45 oy alıyor, halil sezai'ye hiç bir şey olmaz.
güncel Önemli Başlıklar