bugün

moruğu dövdüğü için değil döverken ezan mı okuyorsun diye sorduğu için tutuklandı.
madenci yakınını hunharca tekmeleyen yusuf yerkelin ifadesinin bile alınmadığı ülkede hala halil sezainin adam dövmekten tutuklandığını sananlar var.
iyi olmuş biraz büyüklerine terbiye öğrenir içerde.
ben ilk defa kavga edip tutuklanan adam gördüm.

2 yumruk, bir kafa attı, birde diz atmaya çalıştı, küfürler, hakaretler vs.
yani bu her kavgada olabilecek şeyler. olmazsa kavga olmaz zaten.

ve adam tutuklandı.

hiç vukuatları yokmuş gibi sosyal medyada atıp tutan 3-5 sanatçı! yüzünden adamı tutukladılar.
Deryacım sakin. Sen olayı yanlış anladın.
Hüseyin meriç yani halil sezainin dövdüğü yaşlı adam, elinde baltayla çekilen görüntülerin kavgayla bir alakası olmadığını, halil sezainin avukatı tarafından sunulan o görüntülerin sahte olduğunu anlatmış.
olması gereken adalettir. geciken adalet adalet adalet değildir.
iyi olmuştur savunulacak yanı yok.
Olayın iç yüzünü bilmiyorum ama baltayla kapıya dayanıp h.s. den dayak yerken şehadet getirdikten sonra h.s. nin ezan mı okuyorsun lan sen lafı anlam kazanabilir baltayla adam öldürmeye gelip bir de ezan mı okuyorsun demeye getirmiş olabilir. He bunu bir cihangir solcusu kılıklı h.s. den bekler miyim? Tabii ki hayır.
görsel
Niye bu kadar tantana yapılıyor ki...ilk duruşmada serbest...
Arap sevici bir ihtiyara ağzının payını verdiği için halk tarafından linçlenen bir kahramanın tutuklanmasıdır.
adam öldürenin salıverildiği dönemde toplum baskısıyla tutuklanmıştır. (bkz: erdoğan affı)
görsel
aşırı doğru ama geç alınmış bir karar. o bed sesi ile şarkı söylediği için, isyeeaaağğğnnn diye kulaklarımızı kanattığı için, sıfır yetenek ile filmlerde oynadığı için çoktaan tutuklanmalıydı.
Önce tutuklanır sonra menejerler avukat ordusuyla gelir
Hooop salın gitsin...

Ahmet Kural silayi darp etti ceza aldimi mi yoook
Başka ünlü vatandaşa saldırır ceza alır mı yook..

Kravat takan tecavüzcü orospu çocuklarıni bile salmış ülkeyiz biz...
Adalet sistemimiz tutarsızlık konusunda çığır aşıyor.

Bir suç işlendiğinde artık baktıkları şey;

“Bizden biri mi?”