1. 34.
  halil sezai nin tutuklanması
  ... jimmy tudeski
 2. 33.
  Olayın iç yüzünü bilmiyorum ama baltayla kapıya dayanıp h.s. den dayak yerken şehadet getirdikten sonra h.s. nin ezan mı okuyorsun lan sen lafı anlam kazanabilir baltayla adam öldürmeye gelip bir de ezan mı okuyorsun demeye getirmiş olabilir. He bunu bir cihangir solcusu kılıklı h.s. den bekler miyim? Tabii ki hayır.
  2 ... balistik karizma
 3. 32.
  Sen o kadar tahrik et, kapıya baltayla gel, adama sürekli hakaretler et sonra dayak yiyince de mağduru oyna. Ne memleket anasını satıyım. Halil haklı fakat bu ülkede dişe diş kana kan tarzında günlük kavgalar ediliyor. Her biri tutuklansa cezaevleri dolar taşar amk.

  Bence Halil sezai’nin tutuklanmasındaki en büyük etken şüphesiz sol görüşlü olmasıdır. Adamın canını çıkar kimsenin umrunda olmaz ama ezan mı okuyorsun lan sen diye soru sorarsan böyle tutuklarlar.

  Şaka gibi ülkeyiz amk.
  8 -7 ... queenn of darkness
 4. 31.
  ikisini birden tutuklasalar gram üzülmem.
  1 ... serenity painted death
 5. 30.
  Arap sevici bir ihtiyara ağzının payını verdiği için halk tarafından linçlenen bir kahramanın tutuklanmasıdır.
  6 -4 ... kivilive
 6. 29.
  moruğu dövdüğü için değil döverken ezan mı okuyorsun diye sorduğu için tutuklandı.
  madenci yakınını hunharca tekmeleyen yusuf yerkelin ifadesinin bile alınmadığı ülkede hala halil sezainin adam dövmekten tutuklandığını sananlar var.
  13 -2 ... strawberry blonde
 7. 28.
  Sürü psikolojisiyle hep birlikte adamı linç ettiniz. Adam sonuç olarak belli bir seviyeye gelebilmiş, kim bilir bundan büyük ne badireler atlatmıştır oysa daha önce böyle bir olayla gündeme gelmedi.
  burdan yola çıkarak karşısındaki ihtiyara saldırmasının nedenini biriniz bile sorgulamadı.
  Çünkü beyinsizsiniz.

  ihtiyarın baltalı görüntüleri ortaya çıktı, o halde ihtiyar da tutuklanmalı.
  7 -7 ... ausencia
 8. 27.
  halil sezai nin tutuklanması
  2 ... jimmy tudeski
 9. 26.
  Eli baltalı (eli sopalı) bir adam dayak yer mi hiç, hı? Kılına dahi dokundurtmaz? Halil Sezai evini basıp Adamı evire çevire dövüyor. adam kendi evinden kendi bahçesine oradan da sokağa zor atıyor kendini ve tam olarak kaçamadan Halil Sezai tarafından yakalanıp adamakıllı bir güzel kötekleniyor? Eli baltalı pozlar veren bir adamın gölgesine girebilir misiniz acaba, hı? Geçin bu işleri? Eli baltalıymış? Bu Hiç mantıklı değil? Heh?!
  ... vaftiyizci yahya
 10. 25.
  Deryacım sakin. Sen olayı yanlış anladın.
  Hüseyin meriç yani halil sezainin dövdüğü yaşlı adam, elinde baltayla çekilen görüntülerin kavgayla bir alakası olmadığını, halil sezainin avukatı tarafından sunulan o görüntülerin sahte olduğunu anlatmış.
  3 ... cay tozu