bugün

Dizinin bir bölümünde Adnan tarafından böcek yapılmıştır.
+ böcekler ezilirken ne sesi gelir?
-çıt sesi gelir abi! çııttt sesi.

şemsi inkaya efsane oynamıştır.
Rakısı gelmedi diye Sabriye ye bağırıp çağıran rakısı geldikten sonra bugün ramazan içme Halil diyen Sabriye ye niye ramazanda önüme rakı getiriyorsun Sabriye diyerek tekrardan bağıran koca yürekli Halil idolümsün aq.
karısı ile bir diyaloğu şu şekildedir:
--spoiler--
sabriye= halil'im zengin oldun. ne güzel ! paraları idareli kullan.
halil= merak etme sabriye. kullanırım.
sabriye= kumar oynama, pavyona gitme artık halil'im. onu kastediyorum.
halil= benim keyfimin kahyası mısın ? ister oynarım, ister oynamam ! (delirerek)
şimdi kumara gideceğim. canıma değsin. beni sinirlendirmesen olmaz di mi ? her gece her gece bu lakırdı !
sabriye= ama halil'im !
--spoiler--
"sabriye rakımı getir ulan !"
"lamiaa gel buraya kız !"
"babaya şantaj mı yapıyorsun sen ? yazıklar olsun sana verilen emeğe semiha."
"hanımağam affet beni ! büyüklük sende kalsın."
(resim:#1)
Gaddar halil.
küçükken çok dalga geçtiğimiz ikonik adam. şemsi inkaya rolleriyle de çok tersti esasında da dizi uzun soluklu oldu işte.
Sabriyenin ve lamianin korkulu rüyasi allah rahmet eylesin iyi adamdi.
Edit:şemsi inkaya yaşıyor halil güneşli öldü yillar önce.
bir neslin babasından it gibi korkmasına sebebiyet veren psikoloji bozan şemsi inkaya'nın canlandırdığı
üvey baba karakteri.
erol taş , bilal inci gibi isimlerden sonra türk televizyon tarihinin gördüğü en korkunç adam.küçük olduğumuz için izlerken harbiden geriliyorduk.
Türk dizi tarihinin efsanevi karakteri.
Muhtemelen 1990 öncesi doğanların çocukluk travması.
sevdiğim bir karakterdi. hatta bu adam yüzünden lamia ve sabriye'den nefret ederdim. kendinden zayıfları ezerken, kendinden güçlülere paspas olurdu. fidan adında bir metresi vardı. bir ara hapse girip çıkmışlığı vardır. dizi ve filmlerde kötü karakterleri sevmemin miladıdır.
(bkz: Sabriyeeeeeğ)
bir keresinde kazandığı paraları kıbrısta yemişti. evine yine dökük kıyafetleri ile gelmişti.
üvey babada babanne karakteri yok sen yanlış gelmişsin.

hadi yaşlı kadını küçük besleme ile karıştırdın dicem ama o kadın da canavarın tekiydi, o da kız çocuğuna işkence

yapardı. onu evden atan filan olmadı. uydurmuşsun yani nargileci delikanlı..
lan bu üvey babada lamiayla babanesini döven lavuk değil mi?

ölmüş mü? gebersin oç. nasıl uyuzum buna anlatamam.

göt herif. yaşlı başlı kadını sokağa atmıştı çocukluk travmalarımdan biri bu.

not: babaneli sahneler küçük beslemedeymiş. ama o kadını da demiyorum. lan bütün acitasyonlu diziler birbirine girdi şuan. bi sahne var aklımda ama.
bu adam hakkında bir şeyler yazmaya bayılıyorum..

kendisini profesör sanıyor. her şeyi o biliyor güya.

icraat yok ama laf çok adamda.

bir keresinde ışıl yücesoy un kocasına çok benzediği için bir aralık kılığını değiştirip o adam olmuştu. ama ne hikmetse konuşmasını filan da düzeltti, rahmi koç gibi oluverdi. böyle komşum olsa illallah ederdim.
Bir zamanların korkulu rüyası.
- Sabriyeeee! Rakım nerde ulan aptal karı!

görsel
türk dizi tarihinin efsane karakteri. sabriye rakım nerde ulan!
Ben valla bişey yapmadım hanımağam. Hepsi o kötü tohum yüzünden.
Lan sabriyee. Para ver.
(bkz: şemsi inkaya)
lamiaaaaa !
gel kız buraya.
türk dizi tarihinin efsane karakteri. sabriye rakım nerde ulan!
(bkz: şemsi inkaya)

adamın dibidir. üstünden çıkarmadığı deri ceketi, pantolonun üstünden gözüken atleti ile tam bir karakterdi.
Bu adamı görünce kahkaha atmaya başladım.komşusuna un çuvalı diyen karısını aşağılayan rezil herifin tekiydi.oyunculuğu flash tv ye göre üst düzeydir.