1. 1.
  üvey baba adlı dizide şemsi inkaya nın canlandırdığı kötü karakter. daha fazlasını yazmaya elim varmıyor. *
  4 ... notrinova
 2. 2.
  küçük yetim lamia isimli kıza hayatı zindan eden bildiğin ceyar işte.
  3 ... sex files
 3. 3.
  ne zaman görsem kaçıyordu bu zırt.
  -1 ... hectoruk84
 4. 4.
  şemsi inkayanın canlandırdığı ultrasüper bir üvey babaydı.
  2 ... ulu dagci
 5. 5.
  erol taş dan sonra türk televizyon tarihi nin gördüğü en korkunç adam. yemin ediyorum freddy izlerken bile böyle yaldır yaldır gerilmiyordum. o nasıl bir öfke nöbetleridir, konuşurken tükürüklerini etrafa saçmadır? bak tüylerim diken diken oldu gene.
  -olric, koş su getir bana!
  6 -1 ... homeros perros
 6. 6.
  bir karakter düşünün ki diziyi tek başına götürebilsin. işte o adam halil güneşlidir. bu adam o kadar kötü o kadar gaddardır ki sanırım bir o kadar da cenabet bir kişilik olmalı çünkü her bir yanından şansızlık akmaktadır. ömür boyu yatsa da bir çanta dolusu para bulabilmektedir ancak el sürmeden yine kaybetmektedir. bir de hapiste şişlediği adamla otobüste karşılaşan da tek kişidir halil güneşli, eşi benzeri yok.
  12 ... sansyoklan
 7. 7.
  hayatında kimseye karşı sorulu olmayan kimse.
  ne zaman biri bir şey sorsa halil`e mutlaka ters cevap verir.
  sana mı soracam
  seni ne ilgilendirir
  hesap mı vericem der.

  herkesi küçümser alay eder ama cebinde 10 lira bile yoktur arasan. sürekli yatak tişörtünden beter bir rengi beli olmayan tişört ve sanki ona yapışıkmış gibi , onunla bir giyiliyormuş gibi duran yelek vardır sırtında.
  altında da pijama mı pantolon mu çözemedim bir şey vardır ki birbirini tamamlar .

  evli ve iki de kızı olamsına rağmen evine bir torbayla girdiği görülmemiştir. ahzır yiyicidir. hep yemek , çay, ve de vazgeçilmezi olan rakı sorar. evin içi kömürlükten beter olsa da mutlaka bir şişe rakı hazırdır dolapta.

  her defasında ağzı mı alışmış nedir, donatın masayı gibi laflar kullanır. sanırsın birleşik arap emiri hizmetlilerine emir veriyor.önüne gelen de maksimum 3 tane tabaktan ibarettir. ev de berbat . rakıyı içince uyumak isterse masanın çevresinde bulunan dökük bir ikili koltuğa kıvrılıverir. ne yorgan,çarşaf ne de yastık kullanır. aynen yatar. sonra aynen kalkar ,ve eziyetlere devam eder.

  en garip olanı ise başına bişey gelse ailesi ve başta şişko komşusu olmak üzere tüm mahalle seferber olur halili kurtarmak için.halil buna rağmen herkesi aşağılamaktadır. gidin , defolon der herkese. sanki herkes onun zararına çalışmaktadır.
  9 ... sansyoklan
 8. 8.
  efsane gaddar karakter. nefes nefese kalıp, bir duvar köşesinde soluklanmasıyla meşhurdur.
  ... alum cantabile
 9. 9.
  lamia için kötü tohum.
  aşırı şişman komşusu için un çuvalı diyen üvey baba dizisinin kötü karakteri.
  2 ... tavuknezlesi
 10. 10.
  halil güneşli kötü adamlıkta bir fenomendi. o dönem tv'de ne zaman onu görsem irkilirdim, adamın sesi bile korkutuycuydu.
  3 ... jammasterjay