1. ?.
  maç çıkışında direk kafasına girilesi ibnedir. sayesinde bütün bir maç berbat olabilir. sakatlanıp oyundan çıkabilirsiniz. hatta benim gibi sakatlanır, takım eksik kalmasın diye oyundan çıkmayıp kendi kendinize işkence yapabilirsiniz. bununla da kalmayıp 9 günlük bayram tatilinizin ağzına sıçıp, sakat sakat evde yatmanıza bile sebebiyet verebilir.
  ... leadman
 2. ?.
  bu hareketinden sonra gerçekten ibneleştirilmesi gereken şahsiyet.
  -1 ... altair
 3. ?.
  terbiyesizin önde gideni olan kişidir. kemik kırabilir, lif attırabilir, bağları kopartabiir. hiçbirini yapamazsa bile sakin sakin giden bir maçı çığrından çıkarabilir, halı saha keyfinin içine eder. düzenli olarak halı sahada ter döken ekiplerde pek barınmaz böyle tipler. daha çok adam azlığı sebebiyle, kadro dolsun diye çağırılan biridir bu. maç esnasında birşeye kızmış olabilir, kızdırılmış olabilir, maça zaten sinirli gelmiş olabilir. en vahimi organizatörlerin bilgisi dışında sahadakilerden biriyle özel bir husumeti olabilir *.
  ... daniel tozser
 4. 0.
  agresiftir.gattuso hayranı olması muhtemeldir.
  ... tireless amorist
 5. 1.
  büyüyünce ismail güldüren, biraz daha yetenekliyse marco materazzi olur...
  ... otep shamaya
 6. 2.
  yediği çalımları yediremeyen ibne çeşididir. maç çıkışı dayak yer, yemelidir. allah belasını versindir.
  ... sican boga
 7. 3.
  büyüyünce bir sik olamayacak ibnedir kendisi. hatta o kadar beddua yedikten sonra allahın hışmına uğraması,kanser olması ve iki gözünün önüne akması an meselesidir.. futbol hayatımı ziktiniz lan pis ibneler!
  ... agacacikan keci