bugün

Halı saha maçlarının vazgeçilmezi, demirbaşıdır.
Genellikle bu çığırtkan kız kişi sahadakilerden birisinin kız arkadaşıdır. Eğer bu şahıs, sizin takım arkadaşınız manitası ise şanslı sayılırsınız. Yok eğer kızın manitası rakip takımdan ise çekeceğiniz vardır. Atak yapılan her pozisyonda "hadi aşkım, bravo canım, bastır aşkom" tarzı çığrışları ile insanı deli ederler. Bunun yanı sıra hatun kişinin sevgilisi gol attığı vakit "wauwwww" benzeri nidalarla sinir siteminizi hepten alt üst eder bu hanım kızımız.
Tabi efendim serde erkeklik var. Böyle maçı bayanlar izliyorsa insan daha bir gaza geliyor. "Ben sana gösteririm wauwwwu mawuuu mına kodumun horospusu deyip" kendizi salıverirsiniz rakip defansın arasına. Tabi sonuçta top kaybedilir, kolpadan bünye yere atılır, sinirli bir şekilde kalkarak "sakin hacım, altı üstü halı saha maçı" denir. Bunu derken aslında bilirsiniz ki bu artık sıradan bir halı saha maçı olmaktan çıkmıştır. Her pozisyonda çığıran kızdan intikam alınmalıdır. Bu gazla fevri hareketler, agresif tavırlar, ona buna el kol hareketleri, hoop, sakin, tek pas, kaçtım şeklinde olaylara girilir.
Sonuç menfidir. Hatun kişinin sevgilisinin takımı maçı kazanır, kız maç sonunda sevgilisini uzun uzadıya kutlar.
Yenilen taraf olarak baş önde sahadan ayrılınır.
Maç sonrası alınan duş sırasında bu kız fantezileri süsler; bu şekilde sahada kaybedilen maçın rövaşı masa başında-pardon küvet başında-kazanılmış olur.
sevgilisi ya da eşi maçda kazanmışsa güzel bi geceyi hak eden kızdır.