1. 1.
  cebindeki paranın büyük bölümünü depozito olarak vermek ve günün geri kalan kısmını parasız pulsuz geçirmektir.
  1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  hayatta yapılabilecek en büyük hatalardandır. başbelası bir iştir ve bir kez bunu yapma gafletinde bulunan kişinin ikinci bir deneme yapmak için hevesi kalmaz.
  1 ... fowler
 3. 3.
  etrafta güvenilir arkadaşlar, tanınan,bilinen bir halısaha ve cepte bol kontür varsa biraz daha kolaylaşacak iş.lakin çok çetrefillidir, insanı küfür manyağı yapar.
  1 ... elendil
 4. 4.
  zor bir olaydır. arkadaşları ayarla, halısahayı ayarla, halısaha zamanını arkadaşlara uydur, bir sürü insanın nazını çek... En kötüsü "Abi kesin gelirim" diyen elemanların gelmemesidir. insanı küfür manyağı yapabilir. Bunun için tecrübeli kişiler 3-4 kişi fazla çağırır.
  2 -1 ... black and white
 5. 5.
  halısahayı aramak, saat ayarlamak, daha evvelden aranıp maç teklifi yapılan arkadaşları tekrar arayıp saat bildirmek, maça gelmeyip son dakika golü atan arkadaşların yerine alelacele telefon rehberine bakıp rastgele adam çağırmak, eksik oynamak, tüm futbol oynama arzusuna rağmen oynayamamak gibi bir dizi sorunsalın bünyede oluşturduğu ruhsal hezeyanlardır.
  1 ... nereburalan
 6. 6.
  (bkz: kaporanın yalan olması)
  2 ... lonelydavars
 7. 7.
  genc yasta insanı büyük sorumlulugun altına sokar halı saha macı ayarlamak. cunku sadece kendi takımının degil, karşı takımın daq sorumlulugunu almaktır bu iş.

  normalde yediye yedi oynanacak bir macta satış yapan* iki oyuncu varsa mesela, başta sorun yok gibi görünür. cünkü takımlar yine de altıya altı maca baslayacak cogunluga sahiptir ve hemen hemen her halı sahada cok zorlanılmadan 6'ya 6 mac yapılır. ancaaakk! halı sahalarda ister onbire onbir, ister üce üc mac yapın ödenen para aynıdır ve 6 kişiyle oynamak 7 kişiyle oynamaktan oyuncu başına daha maliyetlidir. bu duruma kimse ses cıkarmasa bile macı ayarlayan kişi icten ice üzülür, bunalır, yaptıgı mac da zehir olur.

  siz siz olum halı saha macı ayarlamamaya özen gösterin. zaten dikkat edin bir arkadaş toplulugunda eger ki bir kişi halı saha maclarını ayarlayıcı rolündeyse o misyon o kişinin üzerine yapışır. o yüzden dikkatli olun.
  ... antonchigurh